Skocz do zawartości

[Prośba] Porządki w strefie testów


Tadeus

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

 

Strefy testów na forach są zazwyczaj naprawdę wartościowymi, dość dobrze uporządkowanymi miejscami, gdzie ludzie chętnie zaglądają w celu zapoznania się z trochę bardziej wyczerpującymi wrażeniami z użytkowania.

 

Tutaj niestety wartościowe tematy przeplatane są intensywnie jakimiś skrawkami informacji i zapytaniami, które powinny znaleźć się zdecydowanie w innych działach. Nie dałoby się tego jakoś uporządkować i powywalać wszystkie te śmieci? Obecny stan trochę zniechęca do korzystania z tego działu (w roli czytelnika, czy autora).

 

Dziwi to tym bardziej, że na forum panuje raczej ostry rygor i mania porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też jestem jak najbardziej za!

Czasem po prostu robi się niezły bałagan i ciężko jest wyłapać wartościowe informacje.

 

Dobrym rozwiązaniem może być po prostu jednoczesne tworzenie tematu w odpowiednim dziale jako już miejsce na samą dyskusję - zostawiając do niego odnośnik w teście z adnotacją, że tam można dyskutować na temat. 

 

Dział testów dzięki temu będzie jeszcze bardziej rzeczowy, wszystko na temat i w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję :)

Dla mnie najważniejsze aby udało się to zrobić, czas już nie gra takiej roli. Zwłaszcza, że wiadomo każdy ma jeszcze swoje życie :)

 

Btw, może stworzyć coś na wzór regulaminu, zasad czy nawet porad do tworzenia testów? Wreszcie wszystkim zależy na ich wysokiej jakości.

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...