Skocz do zawartości

[Giant Talon 27,5] czy wart uwagi


michuuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

..a tak w ogóle zważywszy na nadchodzącą półroczną zimę i być może (w końcu) pierwszy sezon dostępnych sześcsetpiećdziesiątek kup tego relanium wiadro - do marca wystarczy :)
Naprawdę cierpliwość popłaca.
Adamos - ja nawet linka dałem do "650 działu" ale widać nie poamga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Koledzy
Jak już zostało to napisane kilka razy - wszystko prawie co pojawiło się na rynku w temacie 650b, od najtańszych do bardzo drogich i słabo dostępnych rzeczy w Pl jest w dziale 650b.

razorjack - ja myślę, że ta wysmakowana stalóweczka NSa (też jest w dziale 650b) nie trafi w gusta śmigacza-amatora :)
Ps: a ceny już jakieś znane bo do tej pory cały ten projekt NSa wielce tajemniczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

.. no bo na stali to już się nie da, no nie da... :)

...ale to tak w żartach Panowie...

ps: a tak na powaznie: dobra ale lekka stalówka (NSy no niestety najlżejsze na rynku nie są) z wszelkimi jej zaletami - dla poczatkującego amatora z bólem pleców chcącego startować w długich maratonach jak znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Potrzebuję ramy/roweru do maratonów a nie do kontemplowania i podziwiania subtelności budowy.



To kup chiński wungiel z ebaya albo alibaby i na nim składaj. :)

a ceny już jakieś znane bo do tej pory cały ten projekt NSa wielce tajemniczy



Trzeba by się było z 7anna skontaktować i podpytać o ceny - może już znają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości zapytam jeżeli został już poruszony temat NSa - jest sens zostawić z tyłu średnią kichę a na przód machnąć wideł 100mm i duże koło?
bardzo to zmieni jego geo?



jeżeli kiedykolwiek wejdzie do produkcji :P



no i z tyłu tak średnio miejsca na gumę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

A jak oboje wiemy - w pewnych kręgach to może być bardzo pożądana rama :)



Wiem, wiem...Jeszcze tylko trzeba na wypust od On-One poczekać i powoli rozpocząć taktyczne "cierpienia młodego Wertera" ;), bo też już mnie trochę "nosi". No chyba, że znajdę lekarza, co mi receptę na wiadro relanium przepisze. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dosyć małe obniżenie środka suportu względem osi kół jak na 27,5", co sprawia, że suport będzie wysoko jak na rower tego typu, im wyżej suport tym wyżej środek ciężkości ...

Coś z Meridy z kółkiem 27,5" powinni się u nas pojawić niedługo, oferta na Niemcy :

http://2014.merida-bikes.com/de_de/bike/finder?category=65&categoryName=Hardtails

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...