Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak to mówią do trzech razy sztuka ;)

Poprzednie dwa wątki dotyczące naszego pięknego Parku Chorzowskiego zostały zamknięte, więc postarajmy sie, aby tego nam juz nie zamknęli!

 

Na wstępie apeluje do forumowiczow z poza rejonu Śląskiego o nie zabieranie głosu w temacie, bo z reguły nic te wasze posty do wątku nie wnoszą. Bawcie sie panowie w swoich piaskownicach, tam możecie babki stawiać i babeczki burzyć...

 

No, a was ślonzokow zapraszam nie tylko do udzielania sie w dyskusji, ale przede wszystkim do Parku na pare rundek w mocniejszym i czasami słabszym tempie ;)

 

Ps. Kto ma jeszcze jakies wątpliwości co do czasów jakie padały w pierwszym temacie to zapraszam na szalone rundy z moim skromnym udziałem-tam sie wszystko wyjaśni!

 

Pozdrawiam

Stujumper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2i regulaminu, treść usunięta przez moderatora.

 

ja tak jak wspominałem wcześniej ,w poniedziałek niestety wyjazd służbowy...

 

qrka wodna stujumper nie zdążyłeś nawet postem poczęstować w 2 epizodzie :D a jednak to będzie trylogia... wykrakałem :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka wodna stujumper nie zdążyłeś nawet postem poczęstować w 2 epizodzie :D a jednak to będzie trylogia... wykrakałem :P

Jak nam tego zablokują to wbijamy sie na Podkarpackie i tam robimy Pana Tadeusza z inwokacją ;)

 

Odnośnie dzisiejszego "calkiem przypadkowego" spotkania w parku (tzn juz wczorajszego bo po północy jest, ale ten czas leci :) ) to szkoda chłopaki, ze nie próbowaliście nas gonić, kalorii wiecej by wam ubyło ;)

 

A odnośnie czasów to przypomniało mi sie i to całkiem na poważnie, ze niedalej jak miesiąc temu na 4-5 kółkach jadąc za szosa (zielony Cannondale) miałem srednia 34km/h i gdybym nie byl wypruty po wcześniejszym sciganiu to ze dwa, trzy kółka bym jeszcze spokojnie pojechał w tym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak nam tego zablokują to wbijamy sie na Podkarpackie i tam robimy Pana Tadeusza z inwokacją

 

będzie wątek [WPKIW Park Chorzowski w Rzeszowie].... ;)

 

co do gonienia, to ja goniłem ile sił w nogach, no ale Ty widziałeś, że ja gonię więc skutecznie uciekałeś :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację - wątki nie powinny być zamykane. Spamowanie z kulturą jest tolerowane w wielu wątkach na tym forum i nic w tym złego nie ma. Powinno się tylko wykluczać tych, którzy nie umieją się kulturalnie zachować.

 

Dlatego nie rozumiem czemu użytkownik rzucający obelgi nie został poczęstowany nawet ostrzeżeniem (choć również banan - za kilkukrotne obrażanie oraz sztuczne pompowanie własnej reputacji nie byłby nie na miejscu).

 

Co do tematu głownego. Mimo wcześniejszego zainteresowania terminem poniedziałkowym - nie stawię się. Zostaję w swojej piaskownicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, 17.30 pod brama, acha erzurum proponuje przytoczyć sie na szosie ;)

 

ja będę jak zwykle na swoim nieco ociężałym fullu, ale postaram się wziąć ze sobą szosowca, który narzuci Stu odpowiednie tempo :)

ja wtedy będę stał pod bramą zoo i mierzył wam czasy hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę jak zwykle na swoim nieco ociężałym fullu, ale postaram się wziąć ze sobą szosowca, który narzuci Stu odpowiednie tempo :)

To juz za wczasu zmieniam opony :)

 

@ marcinusz

Szkoda, ze nie wpadniesz bo kilka rundek z nami rozwiało by Twoje wątpliwości i zobaczylbys na jakim poziomie potrafią jeździć amatorzy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zjawię na pewno o 17.30

Stu opon nie zmieniaj bo poniżej 8 kilo to już już waga połowy mojego. I jak tu cię dogonić wtedy  :yucky:

Rower Stu niby mtb, a waga jak szosy  :teehee:  To jest to coś, tylko czemu drogie te "zabawki" takie.

Właśnie Stu czas ci zmierzymy jak powiesz, że gotów jesteś  :thumbsup:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Stu czas ci zmierzymy jak powiesz, że gotów jesteś :thumbsup:

Wlasnie dlatego musze zmienić laczki ;)

Bo robienie czasów pod presja "kibiców" ;) na zawołanie to nie jest takie proste... Z doświadczenia wiem, ze najlepsze czasy wychodzą nieplanowane z nienacka ;)

Ale spoko, cos tam zmontujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubierzcie sobie kaski i ochraniacze na wszelki wypadek :P czasowkę to chyba lepiej nie o 17:30 tylko o 5:30 rano :)

I tak z Maxem nie mam szans jak nic minuta przewagi na okrążenie jest. Wczorajsze czasy 12.36, 12.22 i 12,43 słabo słabo i słabo, a gdzie do mojego rekordu i czasu 11,31 sprzed dwóch lat, daleka droga do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tu czytam i czytałem poprzednie watki i akurat tak sobie myślę, ze spokojnie pewnego Kolegę, który rzucał inwektywami można nawet do odpowiedzialności cywilnej pociągnąć, o banie nawet nie wspominając. O dziś już reakcja admina lub moda bo te posty z inwektywami zostały skasowane, ciekawe dlaczego autor % nie zarobił lub w/g mnie nawet bana? A wracając do wątku to skoro Kolega Stujumper ma taki sprzęt i nogę to spokojnie mogę mu polecić inne treningi amatorskie - classico jumar-kucewicz.com.pl/ic/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tych ludzi/maruderów to omijasz bez zawahania, gorzej jak coś pod koła ci wpadnie i zabawa się skończy, oby nie

No niestety nie da sie tam pędzić na złamanie karku :) Park rządzi sie swoimi prawami i trzeba fest uważać, bo co chwila ktos czycha, aby wejść Ci pod koło ;)

Przy zrobieniu ponad 2,5tys. kółek w parku(w tamtym i obecnym sezonie) ma sie juz pewna wprawę w wymijaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak z Maxem nie mam szans jak nic minuta przewagi na okrążenie jest. Wczorajsze czasy 12.36, 12.22 i 12,43 słabo słabo i słabo, a gdzie do mojego rekordu i czasu 11,31 sprzed dwóch lat, daleka droga do niego

30 sekund na moście mieliśmy różnicy, z tym ze 3/4 podjazdu już sobie jechaliśmy spacerowo, rozmawiając o poezji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 tysiąca kółek dobre

No w tym sezonie mam juz grubo ponad dyche przejechane, a w poprzednim ponad 13k zaliczylem licząc od marca (bo zwykle tak rowerowanie zaczynam) do listopada... Z tego te 15k zrobione w parku, bo lubie po prostu tam gonić :) Wiem, ze dla wielu wyda sie to paranoją tak w kółko jeździć, ale każdy ma jakies zboczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

każdy ma jakies zboczenia

 

haha dobrze, że takie... ;) ale 15k na rowerze to dla mnie przepasc :D chciałbym mieć tyle czasu by móc zrobić chociaż 10k na sezon...

stujumper jeździsz codziennie przez 7 dni w tygodniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...