Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć

 

Witam szysztkich serdecznie. Na forum trafiłem bo stoję przed zakupem roweru.

Rower ostatni maiłem jakieś 15 lat temu, od tego czasu sporo się zieniło w moim życiu oraz na rynku rowerowym. Teraz czuję się zielony, mam nadzieję że forum pomoże mi w doborze sprzętu.

Rowerem mam zamair jeździć w  Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu. Jestem też wędkarzem więc być może będzie dojazd na rybki około 20-30km.

Edytowane przez Horban
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

Jacek z Zabrza

do 22 sierpnia zadowolony użytkownik Unibike Flite,a z 2004 roku. Zjezdzilem nic całą Polskę, mazury, morze, bunkry,... fakt ze z oryginała mało co zostało ale byl niezawodny. 

 

Był... bo mi ukradli :(

 

No i nadszedł czas na zakup nowego. Zacząłem grzebać w necie.. i znalazłem forum. 

Myślę że wiele się z niego dowiem choć nie ukrywam że mam wieele pytań :)

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Do tej pory, dla mnie, rower po prostu był. Jeździł to jeździł. Zdecydowanie wolałem kręcić się wokół samochodów.

Na początku wakacji sprzedałem jednak stary samochód i wsiadłem z powrotem na rower. Jako, że wykształcenie w kierunku mechaniki i budowy maszyn uświadomiło mi kilka rzeczy postanowiłem samemu rozkręcić cały rower przejrzeć co się da, naprawić usterki, złożyć do kupy, a potem zastanawiać się co zrobiłem nie tak :)

Z resztą cała rodzina zaczęła jeździć na rowerach więc mi się również zaczęło udzielać.

 

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich wyjadaczy oraz żółtodziobów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie kręcących mam na imię Zdzisław, mieszkam w Rzeszowie. Poruszam się obecnie Northec-iem Makalu to na co dzień i na teren na szosę w przygotowaniu jest kultowy Giant TCR w barwach Team Once (alu) na campie. Kiedyś śmigałem na polskich jaguarach (ostatni przerobiony był pod nowszy osprzęt Shimano). 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

Dzień dobry wszystkim   Z tej strony Kamil z Opolszczyzny. Śmigam na fitnessie od Kellysa (model Physio 10 z 2013).    Do zobaczenia na szlaku!
 

 

Cześć Kamil, widzę jesteśmy z tych samych rejonów Polski :D

 

Chciałbym przywitać całe forum, mam na imię Romek, pochodzę z Opola, po kilkuletnim czytaniu tego forum, wyszukiwania informacji i opinii postanowiłem się wreszcie tutaj zarejestrować :).

 

Pozdrower i do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów rowerowych . 

Osobiście przez rower pochłonięty 3 lata temu głownie w mtb ale szoskę też posiadam (głównie treningowo) od zeszłego roku w teamie rowerowym, raz w miesiącu na zawodach - jeszcze bez sukcesów ale mam nadzieje wszystko przede mną :)

Pozdrawiam

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Wracam, po konkretnej przerwie :)
Trochę jeżdżę na rowerze, choc mam wrażenie, że coraz mniej, bo pisanie o tym zajmuje coraz więcej czasu.
Taki sobie paradoks:)

Tak czy inaczej, jestem bardzo ciekawa, co tu słychać nowego.

PZDR

 

Edytowane przez czarnaMAMBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. Jestem Wilk mam 33 lata i mieszkam w okolicach Świerklańca. Aktualnie powracam do przygody rowerowej z kilku przyczyn. Jako nastolatek byłem przyklejony do roweru i wiem że to doskonała zabawa. Dodatkowo w styczniu urodziła mi się córa i chciałbym w nadchodzące lato pojeździć z moją pociechą (naturalnie w specjalnym foteliki) Plan jest taki, że złoże własny projekt idąc w kierunku crossowym a trekingowym. Grunt by było lekko i wygodnie. Naturalnie licze na masę dobrych rad i ogrom dobrego humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...