Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

na razie jeżdzę samochodem ale dla zdrowia poszukuje roweru i posiłkuje sie waszą wiedza na ten temat . Dodam ,ze jest czym.

Temat rowerów jest OGROMNY !!! To wiedza do wchłoniecia nie przez kilka dni a lata. Przez ostatnie 10 lat rowerem jeżdziłem ...uwaga przez godzinę !  Fajna sprawa , tak więc poszukiwac bede roweru dla siebie (mam juz swoje typy) i bedę chłonął wiedze na ten temat a także bede sie udzielał jesli bede w stanie, tak by nie pisać głupot.

 

pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.
a ja sobie latam w koło komina czyli po powiatach wejherowskim , gdyńskim i puckim tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności na rowerach budżetowych z decatlona. Raz szybciej latam a raz wolniej. Żadne zawody i ściganie mnie nie interesuje . Rower to ma być przyjemność :) Do pracy czasami dojeżdżam rowerkiem ( a mam 34 km w jedną mańkę ) bo lubie oglądać wschody słońca nad zatoką gdańską. Ostatnie półrocze zrobiłem nieco ponad 2500 km na mtb i kilka stówek na szosie  , co przy braku czaasu na jeżdżenie rowerem  uważam za super wynik).

Generalnie uwielbiam turystykę rowerową i wypady jedno jak i kilkudniowe gdzie nie mam planu, nie mam telefonu, mapy, kompasu, rezerwacji w hotelu ale za to mam to na co mam właśnie w tej chwili ochotę lub  to co mi los przygotował ... i to jest piękne . pozdrawiam
aha.. Janek jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Mam na imię Kasia, od miesiąca posiadam rower typu MTB i chcę doskonalić jazdę na rowerze. Kocham to i jazda daje mi poczucie spokoju. Jeśli ktoś jest z Włocławka lub okolic to zapraszam na jakieś wspólne wypady rowerowe. Szukam kogoś w podobnym wieku do mojego, tzn. 19 lat. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę dobrych i szerokich dróg :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Marek z Trójmiasta.

 

Od kilku lat jeżdżę rowerem do pracy (25km w jedną stronę), ale tylko późną wiosną/latem/wczesną jesienią. Rower to stary Trek 3900. Pełna rekreacja, zero profesjonalizmu ;)

 

Zarejestrowałem się na forum aby znaleźć odpowiedzi na pytania, które od lat pozostają bez odpowiedzi ;)

 

Edytowane przez KolesGicio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do kupienia rower Cube LTD z takim osprzętem:

rama aluminium 20 cali

widelec rock shox dart 3 Skok 80mm z blokadą na manetce

przerzutka przód deore lx

przerzutka tył deore xt

liczba przełożeń 3x9

manetki deore

piasty deore LX

hamulce Magura hydraulika (v-brake)

klamki Magura

obręcza Rigida Sphinx

opony Continental

 

Więcej informacji nie znam, np. z którego roku jest rower (podejrzewam że przynajmniej 3-5l), ile przejechane itp. Ze zdj wygląda na bardzo zadbany, żadnej rdzy czy śladów wyciekow.

Rower wystawiony za 1500zl.

Ja rower potrzebuje do okazyjnej/amatorskiej jazdy w trasach 5-30km,wyłącznie po asfalcie. Mam 180cm wzrostu, 80kg

Co sądzicie?

Liczę na pomoc, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...