Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Z tej strony Marcin. Po jakichś 20 latach zachciało mi się zmienić swojego noname MTB na coś bardziej współczesnego. Nie próbujcie tego w domu. Na dzień dobry kosztuje kupę kasy, potem jeszcze więcej kasy, trzeba gdzieś jeździć, męczyć się, nogi bolą, ręce bolą, nic nie wyszło boli, wszędzie pod górę, wiatr wieje, mokro jest, żar leje się z nieba, kamienie, błoto, śniegi, nie wiem po co mi to było. Ale coraz bardziej mi się to podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Forum czytam od jakiegoś czasu, a dzisiaj się zarejestrowałem, żeby czasem też coś napisać.

Na imię mam Michał, lat 34 i mieszkam w Chełmży koło Torunia.

Rower traktuję turystycznie- rekreacyjne wycieczki po okolicy a od tego roku zaczynam dłuższe wyprawy z sakwami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita wszystkich Grzesiek. Jestem z okolic Radomia i rower pozwala mi sie oderwac od codziennosci. jezdze na cannondale i w tym roku chce jechac w dalsza droge, bo do tej pory zrobilem najwecej jednorazowo 150km a marzy mi sie podwojna wartosc;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się również przywitam, pomimo że już kiedyś to tutaj uczyniłem ;) Michał z Tczewa. Powracam na rower, ostatni raz śmigałem jakieś 6 lat temu. Pochłonęły mnie studia, potem wredna i wyczerpująca praca, brak funduszy. Teraz się odbiłem, na rower wróciłem. Najciekawszym uczuciem po pierwszych przejechanych metrach, po tak długim czasie było... brakowało mi SPD! Szok konkretny. 

Edytowane przez fallout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Mariusz, mieszkam w Wałbrzychu. Późnym latem 2016 r., zacząłem jeździć rowerem na "wycieczki" po mieście i odkryłem niesamowitą przyjemność z tym związaną. W tym roku nadal zamierzam jeździć rekreacyjnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Marcin. Jestem z małej wsi pod Warszawą. Przez większość życia ze względu na swoje uwarunkowanie finansowe poruszałem się rowerem (właściwie przez 13 lat), teraz gdy człowiek zaczął pracować zacząłem jeździć autem, aczkolwiek jestem tu nowy i chcę aby rower stał się również moim transportem ponownie. I mam nadzieje że pośród tak licznego grona znajdę wiele osób które chętnie mi pomogą w rozwianiu wielu problemów :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Rafał. Mieszkam w Pfungstadt. Po ponad 7 latach przerwy powróciłem do jazdy na rowerze aktualnie zaczynam drugi sezon. Forum rozwiało pełno moich wątpliwości co do wyboru i zmiany sprzętu jednak sporo jeszcze zostało więc liczę na Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczow,

 

Jestem Daniel z Wroclawia, Głownie MTB ale i Szoska, wpadlem do was z polecenia. Poszukuje aktualnie 2 rowerkow MTB/ENDURO. Dla siebie i narzeczonej :) 
Ktos chetny do jazdy z BARDZO poczatkujaca szosa, zapraszam na priv. Chetnie naucze sie czegos nowego. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów !!! Jeżdżę na rowerze regularnie od zeszłego sezonu, teraz trochę treningów w zamknietych pomieszczeniach. Moim celem jest przygotowanie formy i podróż po Europie :) Chętnie skorzystam z Waszej pomocy i bogatego doświadczenia aby z takiej podróży bezpiecznie wrócić ! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...