Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam na imię Marceli i jestem z Zabrza. Mam 42 lata. Od kilku lat jeżdżę na rowerze crossowym (AUTHOR CLASSIC SX - ma 14 lat) a niedawno sprawiłem sobie KROSSa R4. Dotąd jeździłem głównie asfaltem/szutrami ale coraz bardziej podoba mi się jazda po "górkach". Moja najdłuższa trasa to (jak na razie, marzy mi sie 500 i 1008) 214 km (Zabrze-Działoszyn) zrobiłem to w 12 godzin (Authorem) z czego ostatnie 60 km w mocnym deszczu. Niby nic wielkiego ale dla mnie to było niezłe osiągniecie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich rowerowych zapaleńców:-)

 

W weekend wybieram się na Jurę Krossem pojeździć :-)

 

Edytowane przez spejson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imie Piotrek jestem z Bialej Podlaskiej, zamierzam zaczac przygode z rowerami troche trenuje bieganie i chcialbym dolaczyc do treningu jazde na rowerze szosowym. Licze takze na pomoc z waszej strony odnosnie kupna jakiegos roweru poniewaz moja wiedza jest zerowa pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, mam na imię Kamil i jestem z Bytomia, jednego z mniej przyjaznych miejsc dla posiadaczy rowerów. Na forum trafiłem przy okazji modernizacji starego górala, a ostatecznie - składaniu nowego... :D Głównie będę raczej pytał niż odpowiadał, bo póki co moja wiedza jest ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam na imię Jacek, jestem z Trójmiasta. Jestem rowerowym dinozaurem i jeżdżę na prehistorycznych rowerach które sobie sam restauruję i czasem modyfikuję. Ostatnio zachorowałem na zabytkowe holendry, które uważam za pojazdy dla masochistów i w związku z tym szukam towarzyszy niedoli, którzy będą w stanie zamienić moją niewiedzę w temacie na mgliste pojęcie jak poskładać to czy owo w tych holenderskich wehikułach ;) Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć. Mam na imię Adrian i mieszkam w Nowej Soli. Jestem fanatykiem polskich rowerów ZZR/Romet posiadam kilka egzemplarzy wyżej wymienionych pojazdów. W planach mam zamiary na budowanie własnych rowerów i trajek. Na forum trafiłem, gdyż chciałem sprzedać jeden ze swoich rowerów, ale prawdopodobnie zostanę na dłużej. :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, jestem Jurek, mam 32 lata, na rowerze regularnie jeżdżę już ładnych parę lat. Niedługo przenoszę się z żoną do domku w Łomiankach (mazowieckie, Warszawa), z mapy widzę, że tam jest olbrzymi Park Narodowy, ale czy wiecie coś o jakichś ścieżkach rowerowych w okolicach? Jeszcze tam nie byłem i nie widziałem okolicy, wprowadzamy tam się na Nowy Rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich na imię mam Janusz, jestem z miasta Warsa i Sawy. Kiedyś na rowerku śmigałem teraz z racji wieku się toczę. Forum czytam od kilku lat, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować bo mam więcej czasu a i troszkę pytań się nazbierało odnośnie wymiany niektórych komponentów w rowerku.

 

 

Pzd beja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim, nazywam się Kuba pochodzę z Jeleniej Góry i zaczynam swoją przygodę z rowerem na nowo po ok. 7 latach przerwy, zamierzam teraz podejść poważnie do tematu MTB. Na forum trafiłem przy okazji odnawiania swojego starego górala (FUJI NEVADA LS) którym zamierzam pojeździć przez parę miesięcy zanim kupię coś lepszego. Na chwilę obecną jestem zielony w temacie więc raczej będę więcej pytał niż odpowiadał. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Mam na imię Marek, od czasu jak mogę sięgnąć pamięcią zawsze w moim półwiecznym życiu był rower, trochę częściej lub rzadziej, ale zawsze dwa kółka były ze mną, ostatnio ze względów zdrowotnych częściej dosiadam roweru, a w zeszłym roku z dwoma kolegami objechaliśmy Polskę (w etapach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...