Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów.

Na rowerze jeżdżę można powiedzieć od urodzenia z małymi przerwami ;) Chodź nie jestem jakimś wielkim maniakiem.

W tej chwili jeżdżę Kross'em Level R7. Próbuję się z nim zaprzyjaźnić.

Jeżdżę głównie z grupą przyjaciół po Bieszczadach, Beskidach, Podkarpaciu i Ukrainie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem Kuba. Mieszkam w Siemianowicach Śląskich.

Od 6 lat jestem wielkim fanem kilkudniowych rowerowych przejażdżek w spokojnym tempie, dla resetowania umysłu.

Prowadzę rowerowy blog "Poza Schemat". Forum, a szczególnie posty o waszych wyprawach, są dla mnie źródłem inspiracji :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam na imię Mateusz i mieszkam na Śląsku. W ubiegłym roku wraz z kupnem budżetowego Rockridera 520 zachorowałem na chorobę rowerową, która wciąż postępuje, objawiając się nieodpartą chęcią regularnego przemierzania kolejnych kilometrów. Dodatkowo w tym roku doszło stadium zwane chęcią nauczenia się własnoręcznego wykonywania drobnych napraw i serwisów. Choroba ta zaczyna również pochłaniać coraz większe fundusze.

Mam nadzieję, że otrzymam od Was wsparcie, cenne rady, a czasem również krytykę, którymi w przyszłości będę mógł zarażać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, Adrian z tej strony ;)

Mieszkam w Olsztynie i głównie w tych okolicach jeżdżę moim rowerem. Lasy, szlaki, polne dróżki i wszystko, co nie jest z asfaltu to mój drugi dom, hobby i zajawka. Jeżdżę już sporo lat, głównie turystycznie i rekreacyjnie, w tym roku chciałbym dodać trochę rywalizacji amatorsko-sportowej. Używam do tego  Gianta Talon 29er 2k19.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Z tej strony Łukasz, mieszkam aktualnie w Szczecinie, za kilka dni dzięki wertowaniu forum kupuję sobie pierwszy "porządny" rower od małego i od razu dla dziewczyny żebyśmy mogli razem jeździć. Po wielu latach przerwy chce powrócić do tego co mi się tak podobało za dzieciaka i przy okazji trochę się poruszać żeby zrzucić trochę tego co nabrałem przez kilka lat ;). 

Może kiedyś uda się z kimś dogadać na wspólną przejażdżkę w okolicach Szczecina ;).

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Mateusz lat,32,mieszkam na Śląsku Cieszyński,postanowiłem w tym roku schudnąć,kupiłem rower ROCKRIDER ST50,mam nadzieje że jako początkującego,z dużą przerwą(10-letnią) od dwóch kulek ,powróci zapał jak za czasów szkolnych,pozdrawiam i proszę o opinie czy ten rower mnie przyciągnie,oraz dla zasiedziałego gościa po 30 będzie dobry narka, i dziękuję że mogłem dołączyć do tego świetnego grona rowerzystów :) 

Edytowane przez Cesarok86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam na imię Julia, mieszkam we Wrocławiu, jestem wielką fanką rowerów. Mój pierwszy poważny rower kupiłam 13 lat temu i od tej pory mało co sprawia mi taką przyjemność, jak jazda na rowerze. Wiatr we włosach, muchy w zębach i takie tam :) Obecnie posiadam rower Medano Photon 04. Mój życiowy rekord rowerowy - 180 km w jeden dzień. Ale muszę przyznać, to był bardzo długi i ciężki dzień. Kiedyś byłam bardzo zżyta ze społecznością rowerową, wybieraliśmy się razem na grupowe wycieczki rowerowe, ale przez ostatnie kilka lat życie zmieniło się, stare kontakty urwały się. Tak że bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam maniaków rowerowych!Mieszkam w Świnoujściu.Do tej pory jeździłem wysłużonym GT Avalanche,w związku z jego sprzedażą czas wskoczyć na wyższe obroty i zabrać się za XC.W drodze po waszych cennych poradach jest Spec Chisel.Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rowerzystów!

Na tym forum się jeszcze nie wypowiadałem. Jestem może nie "fanem rowerów", ale na pewno sympatykiem rowerów i, rowerzystą od bardzo młodych lat. Od lat już kilkunastu zasuwam na normalnym, miejskim rowerze, z ramą, koła 26 z firmy ROMET. Jest to normalny rower, tylko z jedną zębatką, z hamulcem na TORPEDO. To rower z dawnego, państwowego zakładu ROMET, a te rowery były najlepsze i najbardziej solidne.

Miałem też inny rower, z kołami 28, ale on mi się rozlatywał i go rozkręciłem.

 

Na imię mam Konrad, lat 35 i jestem mieszkańcem małej mieściny, w powiecie radomskim, niedaleko Radomia.

Mieszkam samotnie i sam, od ponad 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na imię mam Rafał i jestem z Wrocławia. Co prawda nie jestem zapalonym użytkownikiem roweru ale w wolnym czasie zawsze z rodzinka gdzieś polecimy na wypad. Bardziej żona bo pokonuje codziennie około 30km do pracy.

Zarejestrowałem się na forum bo mamy niemały problem ale to w innym temacie napiszę. 

Witam raz jeszcze wszystkich użytkowników rowerków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

Miesiąc temu kupiłem wreszcie rower, wiecznie plan ten schodził na dalszy tor z racji braku czasu itp. Starsza córka złapała bakcyla więc "musiałem" kupić rower :D z czego niezmiernie się cieszę. Mam 31 lat. Mieszkam na śląsku. Zaczynam wkręcać się w rower :)

Kupiłem rower Lapierre EDGE 229 którym zrobiłem póki co ok 120 km :)

Pozdrawiam

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, cześć,

mam na imię Paweł, jestem z Warszawy, a forum czytam od kilku miesięcy, przy okazji przymierzając się do kupna porządnego roweru. Wraz z wiosną pojawił mi się pomysł, żeby stopniowo przestawić się z komunikacji miejskiej i samochodu na rower. No i wkręciłem się chyba na dobre .:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wita was Kamil z Tuszyna, przygodę z rowerami zacząłem od górskiego i jazdy po terenach gdzie nie ma ścieżek był to okres bardzo dynamiczny ale wraz z wiekiem przesiadłem się na coś co można nazwać rower trekkingowy z górską duszą. W tym momencie zakupiłem Romet Wagant 3 do jazdy do sklepu i po okolicy bez zdecydowanych szaleństw. Chciałbym podejść do tematu bardziej "pro" i dokształcić się w zakresie pełnej regulacji rowerowego osprzętu oraz rzeczy, o których pewnie nawet nie mam pojęcia.

Jeszcze raz witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2019 o 08:35, kamilxxg napisał:

Cześć,

Wita was Kamil z Tuszyna, przygodę z rowerami zacząłem od górskiego i jazdy po terenach gdzie nie ma ścieżek był to okres bardzo dynamiczny ale wraz z wiekiem przesiadłem się na coś co można nazwać rower trekkingowy z górską duszą. W tym momencie zakupiłem Romet Wagant 3 do jazdy do sklepu i po okolicy bez zdecydowanych szaleństw. Chciałbym podejść do tematu bardziej "pro" i dokształcić się w zakresie pełnej regulacji rowerowego osprzętu oraz rzeczy, o których pewnie nawet nie mam pojęcia.

Jeszcze raz witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Witamy, witamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.  Emil. 28 lat. Mińsk Mazowiecki od niedawna wcześniej okolice Kołbieli. Rower w serdecznie mam od dawna w sumie od zawsze :) niestety nie stać mnie na super sprzęt ale uważam że dla zawziętych fanów rowerów to nie przeszkoda. Rowerek jaki posiadam to grant revel 4 z 2014 roku(o ile dobrze pamiętam) . Fajnie się sprawuje i nie raz zdarzyło mi się zrobić nim trasy powyżej 30 km. Jestem tu dla poszerzenia wiedzy rowerowej.  Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Jestem Kamil i dołączyłem na te forum z myślą o poszerzeniu wiedzy na temat dyscypliny DH/FR/Enduro.

Przez długi czas wahałem się nad tą decyzją, ale ostatecznie mam zamiar wziąć się na poważnie za złożenie fulla do takich sportów.:D ( więcej na ten temat będzie w innym temacie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Jazda na rowerze reaktywowana. Od trzech tygodni codziennie przejeżdżam dokładnie 12.5 km po lesie Kabackim. Ostatni czas, to 33 minuty :)

Za jakiś czas wymiana roweru. Obecny Grand, niedawno zobaczyłem, że ma z przodu naklejkę Kross :), jeździ już ze mną ponad 20 lat i co ciekawe działa. Nic się w nim nigdy nie zepsuło, oprócz zerwanego łańcucha, a bywały i wyjazdy po 60 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...