Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Mam na imię Marcin. Z rowerem miałem dużo odczynienia w dzieciństwie, ale wtedy rowerem opiekował się ojciec mojego kolegi. Potem w młodości kupiłem sobie jakiegoś tam górala, którego używałem do sporadycznych przejażdżek mało dbając o niego. Niestety jego żywot się skończył po kradzieży. Teraz po latach jako, że małżonka zaczęła jeździć do pracy rowerem miejskim Romet Track1, to i mnie zachciało się roweru. No i kupiłem sobie Unibike Flash 2018. Stwierdziłem, że przydało by się zadbać o nie, aby służyły długo i nie sprawiały problemów i dlatego trafiłem na to forum. Mam nadzieję, że znajdę tu informacje na interesujące mnie tematy/zagadnienia.

Także cześć! :D

Edytowane przez skrzatekMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, nazywam sie Marek. Te forum przegladam od kilku lat. Na rowerze zacząłem jezdzić jak byłem mały. Obsługi roweru uczył mnie mój dziadek  (yeah umiem centrować koła). Do tej pory jeżdziłem na czym się dało (czytajcie starocie). Ale rozsypuje się mój poczciwy składak marketowy (góral), condor od koleżanki też powoli odchodzi w niebyt, a na dojazdy do pracy złożyłem sobie składaka (nie odczuwam potrzeby robić prawo jazdy). Niestety nadszedł czas kupić/sprawić/adoptować:P sobie rowerek, co było na czym jeżdzić, a nie wspomniałem że mieszkam na Roztoczu, i to są bardzo malownicze tereny do uprawniania turystyki rowerowej. Witajcie jeszcze raz, oby kółeczka ładnie się toczyły!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dwa zupełnie różne rodzaje muzyki. Jedna to jest gra na saksofonie w orkiestrze górniczej. Niestety nie mam żadnych nagrań. 

A druga moja muzyka jest na przykład tutaj. Ja tu jestem w zielonej koszuli:
A ponadto to jest nasz kanał, i można tam posłuchać nie tylko tego kawałka.
 

 

Edytowane przez sznib
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

 

Dzień dobry wszystkim.

Mam na imię Marcin . Jestem tutaj nowy. Bardzo się zainteresowałem jazdą rowerzykiem po lesie. Niestety jak to osoba dotychczas w ogóle nie związana z tym tematem potrzebuję pomocy. Mieszkam w Białymstoku i poszukuję przewodnika, kompana do jazdy z dala od asfaltowych duktów.

Z góry dzięki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam na imie Darek.Po 50 zainteresowałem się na poważnie zwiedzaniem Jury Krakowsko-Częstochowskiej i tak mnie zafascynowały wycieczki rowerowe.Mieszkam,praktycznie na ;bramie wjazdowej; do Jury w okolicach Częstochowy i z okien samochodu,nie doceniałem piękna Jury,ale to się zmieniło.Myśle że spotkam tutaj fascynatów tej okolicy i wymienie doświadczenia.

Edytowane przez WaperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.02.2019 o 10:27, Kukson napisał:

Cześć, nazywam sie Łukasz. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ szukam porady odnośnie zakupu pierwszego roweru dostosowanego pod moje życie i obowiązki, ale o tym w innym poście, także witam wszystkich! ;)

Idealnie trafiłeś :P na pewno coś znajdziesz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2019 o 19:56, Janu_sz napisał:

@EdytaM mam pytanie. Po co odkopujesz wpis sprzed miesiąca ? Po to aby coś bazgrnąć, tak po babsku ? Grupy FB polecam do tego.

A przepraszam jest to gdzieś zabronione? Chyba nie, także dziękuję za tą uszczypliwą uwagę. I życzę lepszego dnia niż poprzednio! Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

Po wielu dekadach, XD, wracam do tematu i jestem straszliwie napalony. Zapytań o zakup nie będę zadawał, bo za dwa dni odbieram Romet Mustang M7.1. Zrobiłem rundkę po placyku i myślę, że się polubimy. To, że w ogóle zainteresowanie się tematem jest zasługą córki, która dostała już przedkomunijny bardzo fajny rower MTB.

Pozdrawiam wszystkich

Marcin

Edytowane przez wilk75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...