Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.08.2013 o 13:20, Puklus napisał:

Kolejna część tasiemca pt. witam wszystkich ;)

 

Witam wszystkich nowo przybyłych na forum :) Dodam tylko że na naszym forum jest kilka zasad, nie stosowanych na innych forach np nawiasy [] w temacie :P Jak również nie cytujemy w całości postów, które są bezpośrednio nad naszym pkt 2i regulaminu, polecam się z nim zapoznać, jak i takich dłuuuugaśnych wypowiedzi bo to zaciemnia i utrudnia korzystanie. Możemy zaznaczyć daną frazę myszką a pojawi się opcja cytuj i do tej konkretnej myśli możemy się odnosić ;)

 

A więc witam wszystkich jeszcze raz w naszym rowerowym gronie ;)

 

Cześć nazywam się Piotrek śmigam po Mikołowie i okolicach :)

Cześć mam na imię piotr śmigam po mikołowie i okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cześć wszystkim. Od 2 lat jeżdżę na 2 kółkach w ramach treningu. W zimie trenuje na orbiterku. Raczej amatorka, ale rower wciąga coraz bardziej i planuję kupić pierwszą szose.

Od kilku lat mieszkam w Austrii i tutaj też zwiedzam okolice.

A to mój dotychczasowy męczyciel:

20180618_201307.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Tomek z Kalisza. Przygodę z rowerami zacząłem praktycznie jak tylko nauczyłem się jeździć na rowerze. I tak było praktycznie aż do roku 2011 kiedy postanowiłem kupić dwa kółka z silnikiem spalinowym czyt. Motorower. Trochę przez to nabrałem masy i oto teraz przyszedł czas na powrót do dwóch kółek napędzanych siłą mięśni. Przejeździłem naprawdę sporo rowerów, najdłużej i do ostatnich chwil był to rower szosowy, kierownica baranek, rama jeszcze stalowa starego typu. Ale dawał radę. Jednak powrót na rower zaplanowałem dość nietypowo bo zakupiłem FAT bike'a. Ale o tym może przy okazji innych postów. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem z...Mam w nazwie. Lubię jeździć do Chudowa "na Zamek" i po okolicy Chudów, Paniówki, Gierałtowice, Ornontowice, Makoszowy (hałdy itd.) oczywiście przez Przyszowice też. Knurów oraz Gliwice na zakupy, czasami na Lotnisko przy ul.Bojkowskiej.

Ciekawe miejsca w Bojkowie to 2 Bunkry Powojenne oraz kiedyś Radary, jest też siłownia w parku/ pareczku na Górnym Bojkowie, niedaleko kościoła przy Młodzieżowym Domu Kultury więcej atrakcji brak:-/

No to reklamę zrobiłem XD

PedałujMy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Wracam po paru ładnych latach do roweru a właściwie to widząc uśmiech mojego 20 miesięcznego synka na przejażdżce pożyczonym sprzętem nie mogę mu odmówić tej przyjemności :)

Szukam teraz jakiegoś MTB + fotelik dla młodego...

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

Na rowerze jeżdżę długi czas, startowałem w maratonach MTB BikeBoard, objeździłem Beskidy itp. górki ;) Lubię spędzać czas na rowerze, odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi, wymieniać się nowym doświadczeniem. Mam Scott'a Vaila z lat 90 (sentyment) i Giant'a Anthem'a II. 

Pozdrawiam!

Darek

Edytowane przez dex_ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry, witam wszystkich zakręconych.

Moja przygoda z rowerem sięga początku lat 50-tych, zawsze jeździłem i kręciłem na wszelkiej maści dostępnych rowerach, a nie było o nie łatwo. Dzisiaj mam rower szosowy koła 27" i  trekkingowy koła 28", obydwa z aluminium. Roczne dystanse to 3,5 do 4 tysięcy kilometrów na tyle pozwala mi czas. Mam jeszcze inne hobby jak krótkofalarstwo i astronomia, to wszystko daje mi radość życia.

Z pozdrowieniami na kole Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

na imię mam Karol ale wszyscy na mnie mówią tygrys. po dwóch dekadach mimo przeciwwskazań konowałów dałem się namówić małżonce na rower. kupiłem b'twin rockrider 540 z decathlonu. kiedyś połykałem mnóstwo kilometrów na scott (modelu nie pamiętam) i postanowiłem wrócić do gejowania. mieszkam na północ od Poznania na granicy Puszczy Zielonka w gminie Murowana Goślina. oczywiście wszystkich poznaniaków zapraszam do Puszczy, bo to spory kawał lasu z przyzwoitymi drogami i na turystykę i na mtb

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imię Adrian aktualnie mieszkam w Szczecinie.

Wracam po kilkuletniej przerwie do MTb,

Wcześniejsze przygody zakaczylem kontuzja kolana i operacja oraz zgubieniem 9 zębów przez sklep rowerowy który nie skręcił i nie sprawdził roweru jak trzeba.

Uraz psychiczny ciągnoł się latami lecz wrocilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nazywam się Zbyszek i zaczynałem na pinokio ;p

HFvyH-B2ko4h.JPG?v=2

 

ehhhh to były czasy :)

Później był jakiś stalowy góral, który ujeżdzałem  ładnych parę lat. Ale z racji tego że większość czasu biegałem za piłką poszedł w odstawkę.

Zniszczyłem stawy kolanowe i kostki a co za tym idzie przeprosiłem się z dwoma kółkami.

Od paru lat śmigam po mieście na single speed , a na weekendy szosa jest.

Teraz rozglądam się za stalowym gravelem, tylko gdzie ja to wszystko pomieszczę hehe ...

 

pozdrawiam

Edytowane przez malolateq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...