Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem Karol z Torunia i dołączyłem do forum żeby skorzystać trochę z waszego doświadczenia, oraz podzielic się swoim (skromnym :laugh:). posiadam Gianta 29era oraz szosowy rower bliżej nieokreślonej marki z cro-mo. Jestem także w trakcie budowy czegoś pomiędzy na ramie Author Codex. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Krzysztof , mieszkam i najczęściej roweruje na ścieżkach zagłębiowskich . Rower stał się bardziej istotną formą mojej aktywności od 2 lat. Jestem fanem corrateca , dlatego też ujeżdżam Super Bow a kończę właśnie składanie drugiego w pro specyfikacji .

Mam nadzieję ,że nie tylko pozostanę biernym obserwatorem forum ale być może nadarzy się okazja podzielić się własnymi doświadczeniami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Ja mam na imię Sylwia. W dzieciństwie spędzałam dużo czasu na rowerze, teraz chcę odświeżyć swoje hobby. Brakuje mi jednak podstawowej wiedzy i co się z tym wiąże - roweru :D . Mam nadzieję, że znajdę tutaj potrzebne informacje i jeszcze w te wakacje pośmigam troszkę po moich terenach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dziś :) Jestem sobie Basia z Warszawy i myślałam, że wiem sporo na temat rowerów . Po przeczytaniu kilku tematów stwierdzam, że nic nie wiem i nie rozumiem ale mam nadzieję że dzięki wam zacznę rozumieć o czym piszecie :D Mam gary fishera  ostatnia mambe i kocham ją nad życie mimo że jest ciężka i masywna :) Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Mirek z Poznania. Jeżdżę rowerem od czasu, jak dostałem pierwszy na komunię a było to dość dawno ;) . Nigdy nie ścigałem się, nie ścigam i ścigał nie będę, po prostu wałęsam się po bliskiej okolicy a czasem po trochę dalszej, z sakwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Mirek z Katowic bla bla bla walnąłem się w nicku bo miało być "obserwacja" ale tak jest nieźle, lepiej nawet!. Oprócz roweru moją pasją jest gitara basowa(są tu jacyś basowi ?)

Obecnie używam Unibikie Viper GTS 2011. Którego sukcesywnie odchudzam. (widelce, sztyce i opony szosowe Rubena na pierwszy ogień -relacja cena/jakość rewelacja)

Fota strzelona w lutym nad zbiornikiem Dźiećkowickim- Imielin(tak to się chyba pisze)

2ex23qp.jpg

Edytowane przez oberwacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Alan z rowerem w zyciu mialem duzo przygod tych dobrych w wiekszosci i tych fatalnych przez co roztalem sie z rowerem na prawie dwa lata. Od dziecka smigalem na skladaczkach potem na marketowych goralach i nastapil przelom kupilem w 2009 Krossa SFX 500 ale dwa lata temu mialem wypadek z bawarka niestety i dopiero teraz kupilem sobie wygodny rower mianowice Gazelle Rocca i mam zamiar znowu bic kilometry jak za dawnych lat. ogolnie posiadam jeszcze jeden rower ale wiem o nim tyle ze to dwurorka i nawywa sie Alpina i nic wiecej:) Pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. ;)

Jestem ze Śląska, a dokładniej z okolic Lublińca.

Jeśli chodzi o rowery, to jakoś mnie tak cały czas w kierunku mtb ciągnie, zresztą na takim teraz jeżdżę, niestety to tylko taki "pseudo full", ale zawsze coś. Na rowerze spędzam sporo czasu, z tygodnia na tydzień coraz więcej, niestety teraz jakieś lekkie przeziębienie mnie dopadło, mam nadzieję, że nie na długo.

Myślę, że miło tu spędzę czas. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...