Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Tomek, rocznik '85 z Tarnowa.

Jeżdżę od 2003 roku na kelly'sie salamandrze. Chyba to pierwszy model salamandry. Ze zmian sprzętu to tylko inne oświetlenie i pedały pod SPD.

Najwięcej jeżdżę po asfalcie, czasami zjeżdżam do lasu, na polne drogi, ogólnie to bez szaleństw w terenie. Kręcą mnie za to dystanse i średnia prędkość :)

 

Do zobaczenia na forum i trasie!

Edytowane przez SpinDoktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem już na forum dosyć długo nawet witałem innych :D ,ale nigdy się nie przedstawiłem wiec trzeba nadrobić.

 

Tak jak można odczytać z profilu mam na imię Maciej i jestem z Gdynii. Obecnie lat 18 i uczeń technikum gastronomicznego. Na rowerze jeżdżę od małego. Niedawno kupiłem nowy rower Romet Rambler 3.0 2014.Wiadomo w trakcie nauki ciężko jest zrobić sporo kilometrów,ale staram się robić te 20 km dziennie a w weekendy około 40-60 km dziennie. W wakacje 2013 zrobione 5000 km,a w całym 2013 roku 9568 km. I to by było na tyle. Zapraszam także na mojego bloga: http://macio1064.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześc mam na Imię Filip. Kupiłem w piatek swój pierwszy Lepszy rower a mianowicie Felt Q250, osprzęt deore, amortyzator RST T7 Capa. Będę nim jeździł głównie do pracy szosowo, że tak to ujmę.

Już w drodze nowe opony I nowy Łańcuch. Bo po przednie komponety były w opłakanum stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

Mam na imię Kacper i śmigam z Wałbrzycha ;) Mam 15 lat a rowery to moja największa pasja. Zaczynałem od stalowych "rowerów" po takie z marketu a teraz jestem posiadaczem level'a a2 (2k13) ;) w najbliższym czasie planuję złożyć sobie coś pod 29 calowe koła ;) pozdrawiam wszystkich :D

 

Mój level: http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/4590-kross-level-a2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od kilku tygodni czytam forum i piszę, a nie przedstawilem się.

Piotrek, 34 lata, Warszawa. Z rowerów na stanie teraz sztuk 3: HT Giant Terrago 2004, full Schwinn Rocket Pro z 2007, i teraz Giant Anthem 29er. I od przedwczoraj rama mtb, więc pewnie coś zbuduję.

 

Jeżdżę "od zawsze" - ale na poważnie bacyla złapalem ze 20l. temu, po pierwszym Giancie GSR 200 :)

Najbardziej lubię góry (Beskid Niski, Magura, Beskid Śląski i Żywiecki), ale po mieście też lubie pośmigać na łysych oponach. 10 lat temu zrowerowałem Dolomity (na Schwinnie Mesa i oponach Dębica Tygrys :) i planuje w  tym roku powtórzyć wyprawę.

 

Dzień dobry wszystkim :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Tu Henryk.

Zarejestrowałem się w celu uzyskania tylko jednej informacji (nawet chciałem już usuwać konto), ale trochę poczytałem i chyba jeszcze zostanę.

Rower służy mi do dojazdów w różne fotogeniczne miejsca, czyli do pracy.

Do tej pory jeździłem starą damką holenderską, ale zaczyna mi nawalać i rozglądam się czymś porządnym.

Tu jest mój temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/152433-do-2500zl-nowy-trekkingowy/?p=1422340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jeżdżę bo lubię, bo jest to dla mnie najlepszy sposób na odreagowanie stresu w pracy i w życiu. Od kilku lat robie swoje małe rekordy. W sierpniu 2013 roku pojechałem do siostry 270 km i ...spodobało mi się :) może w tym roku pojadę gdzieś dalej. Mieszkam w Skierniewicach i tu już widziałem wszystko :). Mam crossowy rowerek Kellysa ale z czasem zacząłem robić z niego treckinga wiec obecnie rozglądam się za lekkim treckingiem, ale wybór jest taki trudny....

Pozdrawiam wszystkich, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Arek. Mieszkam w okolicach Piaseczna.

Rower posiadam od 2008 r. ale jeździłem sporadycznie. W zeszłym roku (w sierpniu) postanowiłem że będę dojeżdżał rowerem do pracy. Wsiadłem bez przygotowania i pojechałem. Od tamtej pory (z wyłączeniem zimy) robiłem po 60 km dziennie w tygodniu i 40-50 km rekreacyjnie w weekendy.

Zrobiłem około 2600 km na rowerze i 400 km motocyklem więc ten drugi poszedł do sprzedania a ja czekam na odwilż bo rower stał się moją nową pasją. :laugh::thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, 

 

jestem Michał mam 26 lat. Pochodzę z Jarosławia, mieszkam i pracuję w Rzeszowie. Na rower wsiadłem, krótko po tym jak zacząłem samodzielnie chodzić, a było to tak,

- 3 kołowy ruski rower z napędem na przednie koło :D

- już większy rowerek tak dla 5-cio latka na którym miałem 1 poważny wypadek hamowanie broda po asfalcie (7 szwów) i dzwon głową w krawężnik ( to był ten moment kiedy zaufałem kaskom),

- rower wigry 3 sam oldschool działa do dziś chodź przeszedł kilka przeróbek :D konkretnie odchudzanie,

- pierwszy rower górski (3 klasa podstawówki - do początku studiów) o chwytliwej nazwie Golden Horn sztywna rama 19" na nim przeżyłem dość bolesny wypadek kiedy to kierownica z "rogami" obtłukła co nie co poniżej pasa, drugi wypadek to zębatka w goleniu, 

- na studiach pozwoliłem sobie na Kelly's Saphix Trekking Cross CRX mam go do dziś i pomykam nim do pracy bardzo fajny i wdzięczny rower,

- od 5 dni jestem posiadaczem Kross Level B4 XL :)
 

Wypadków było dużo, ale roweru nigdy się nie wyrzeknę! Jeżdżę głownie po szosach, a Kross'a kupiłem z myślą o wyjazdach rowerem w góry, które dotąd pokonywałem pieszo. 
Witam wszystkich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Krzysiek z Tarnowa się kłania. Miałem bardzo długą przerwę w ujeżdżaniu bike'a, ale miłość powróciła:) Właśnie jestem na etapie zakupu nowej maszyny i zapewne w innym dziale pojawi się moja prośba o pomoc w jej wyborze!

 

Pzdr dla wszystkich miłośników jednośladów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...