Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Wita Marcin ze Słubic, moja rowerowa przygoda tak właściwie rozpoczęła się dopiero 2 lata temu, jeżdżę głównie rekreacyjnie, trasy od 30 do 100++ km. Jednak zamierzam startować od czasu do czasu w jakiś zawodach oraz jeździć na dłuższe wyprawy (w tym roku udało mi sie wystartować w KSSSE Verus Maraton oraz pojechać rowerem nad morze). Głównie jeżdżę rowerem crossowym Author Stratos, rzadziej MTB - Kross Hexagon V4 oraz od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem szosówki Fort, którym cały czas śmigam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem Grzesiek mam 17 lat i  mieszkam w Zielonej Górze. Jeżdżę na rowerze od kąt pamiętam a trenuje amatorsko  od 4 lat. Startuje w zawodach MTB,

Trenuje głównie w terenie, szosa rzadziej, dystans <120 km. Planuje przejść na większe koło 650b  :icon_wink:

Pozdrawiam  Mazi73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna część tasiemca pt. witam wszystkich ;)

 

Witam wszystkich nowo przybyłych na forum :) Dodam tylko że na naszym forum jest kilka zasad, nie stosowanych na innych forach np nawiasy [] w temacie :P Jak również nie cytujemy w całości postów, które są bezpośrednio nad naszym pkt 2i regulaminu, polecam się z nim zapoznać, jak i takich dłuuuugaśnych wypowiedzi bo to zaciemnia i utrudnia korzystanie. Możemy zaznaczyć daną frazę myszką a pojawi się opcja cytuj i do tej konkretnej myśli możemy się odnosić ;)

 

A więc witam wszystkich jeszcze raz w naszym rowerowym gronie ;)

 

Witam wszystkie Mądrale na tym forum :-)

Nie lubię przesiadywać przed monitorem kompa, nie orientuję się w niuansach "forumowiczowskich" dlatego mam pytanie, jak można dodać temat ?

Z góry dziękuję za pomoc

Robert

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich Forumowiczów,


 


Mam na imię Łukasz i mieszkam w Garbowie . Od zawsze kocham dwa kółka i długie dystanse. Aktualnie posiadam rower szosowy od 2013 .Wcześniej jezdziłem na Kross Hexagon X2 , a jeszcze wcześniej na Romet Wigry 3  :icon_cool:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Ja już na forum jestem rok (znaczy się kilka dni), ale dopiero teraz znalazłem ten temat :icon_cool: Zawitałem tu, bo jestem na etapie lekkich modernizacji mojego bike'a. A to forum to prawdziwa skarbnica wiedzy, bo nawet bez zakładania jakiegokolwiek tematu już się wszystkiego dowiedziałem (jak na razie). Na rowerze jeżdżę od dawna (MTB) wszędzie tam, gdzie nie spotykam za często samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak znalazlem:)

Takze moge po bozemu powiedziec siema. Na imie mi Michal, jestem z sopotu i smigam na treku fuel'u ex 5. Ogolnie stronie od wszelkiego rodzaju asfaltow i alejek, krzaki , lasy , bloto to moja glowna zajawka, choc jakis profi rider to nie jestem niestety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.
Piotr, 26l, Suwałki
Rower wersja 34294237423 ;-) A tak na poważnie to już nie wiem które podejście, która wersja której maszyny :)
Ale bez roweru - nie ma życia. Musi być ( dosłownie, nawet jak nie da się wyjść polatać z braku czasu, to jego obecność musi być odczuwalna ! ) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...