Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po wielu latach przerwy wróciłem do jazdy na rowerze. Forum czytam od dawna i dzięki Waszym opinią na forum zdecydowałem się na MTB 29er. 

Po paru jazdach próbnych i moich niezbyt dużych wymaganiach co do ekstremalnej jazdy górskiej, wybór padł na scott aspect, model 920. 

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Michał z Wielunia.

 

Na rowerze od 2005 r kiedy to kupiłem posezonowego Krossa Mountain City rocznik 2004. W między czsie wymieniłem opony na IRC, dorzuciłem amora RST 131, siodło WTB  i kilka innych gratów i tak przejeździłem na nim aż do tego roku. Od 2 tygodni przesiadka na Felta QX 100 z 2010 roku. Pozdrawiam wszystkich bike maniaków  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam na imię Marcin, aktualnie mieszkam w Krakowie. Dużo biegam, trochę pływam, a w tym roku, po udziale w sztafecie w Triathlonie, wzięło mnie również na rower. Na dobry początek szukam jakiegoś crossa.

 

W temacie rowerów jestem totalnie zielony, a to forum wydało mi się najbardziej przyjazne i profesjonalne, więć dołączam :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam na imię Filip, pochodzę z Nowego Sącza, ale aktualnie studiuję w Warszawie, już na ostatnim roku ;-). Rower miałem w sumie zawsze jakiś, od małego jeździłem z kolegami po osiedlu, jako policjant lub złodziej ;-P.

W związku z przeprowadzką bliżej lasu w pewnym momencie poszedłem bardziej w kierunku extremalnej odmiany, ale teraz wracam powoli na coś w kierunku jazdy XC+. Kiedyś jak zarobię to może pomyślę o rowerze do AM ;-)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć z tej strony Darek mieszkam aktualnie w Tampa FL . I trafiłem na to świetne forum 

aby podpytać o zakupy nowego roweru . A jak widzę zawsze można się dokształcić 

w temacie i warto sobie poczytać o faktach, trendach i technice .Wiedza rzecz 

bezcenna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priwjet, mjenja zawut Bartek :) Pochodzę z Osielska k. Bydgoszczy, wiosen 17 i uczę się w Technikum Mechanicznym. Na tym forum początkowo szukałem pomocy w wycenie roweru ale myślę że zostanę na dłużej, gdy będę szukał pomocy w kupnie nowego jednoślada ;) 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Na forum od Kwietnia 2013. Mam na imię Marcin. 

 

Posiadałem do tej pory rower Giant Rincon na osprzęcie Shimano XT. Obecnie Specialized Epic z którego jestem mega zadowolony choć mam małą awarią przedniego FOX'a.

Jeżdżę głównie po Jurze i okolicznych szlakach. Odnajdywanie ciekawych szlaków to prawdziwa przyjemność w tym rejonie.

Rowerem jeżdżę od 4 lat. Ale od września tego roku już bardziej profesjonalnie.

 

Pozdrawiam. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim:)

Jestem z Warmińsko-Mazurskiego mój pseudonim "artystyczny" Dzinkss(28l), po iluś tam latach przerwy powróciłem do jazdy na rowerze, aktualnie latam świeżym Kubusiem 29er głownie dla poprawy kondycji która potrzebna mi do SM/Enduro z naciskiem na SM które wciągneło mnie na maksa. Forum czytam juz od jakiegoś czasu i jest mi bardzo pomocne, mam nadzieje ze i ja będę mógł pomóc w niektórych kwestiach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mieszkam na prawym brzegu Wisły. Tutaj na forum jestem od kilku miesięcy odkąd się wkręciłem w systematyczne pedałowanie :-)

Jeżdżę starym Garym MTB Tassajara 26", zarówno po ubitych ścieżkach jak i lasach i asfaltach.

Zacząłem późną wiosną w celu zbicia kilogramów (-11kg i od miesiąca stoi w miejscu) a do dziś zrobiłem prawie 3500km, jak mogłem to śmigałem prawie codziennie po minimum 30-40km.

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Tu Mariusz z okolic Piaseczna.. Ostatnio przesiadłem się na fajny rowerek miejski Giant Escape... jak już gdzieś wyruszam to minimum 20 km dla rekreacji... czasem 120 dla większych atrakcji. Planuję też dłuższe trasy jeśli znajdą się kąpani z okolic Piaseczna. 

 

Bardzo fajne to forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Piotr, czyli Damork. Warszawa, Praga, rowerek składany dawno temu u Marcelego na Grochowskiej, ciężko zklasyfikować, ale taki mniej-więcej trekking 28". Jeżdżę od nie pamiętam kiedy, miałem przerwę, ale jako że syn zaczął jeździć, to mi się przypomniało jakie rowerowanie jest przyjemne i w ogóle :woot: . Jako że zazwyczaj jeździłem po ciemku, to jestem zdeklarowanym świrem na punkcie bycia widzianym (jako również kierowca stosuję zasadę, że chcę być widziany tak, jak ci których sam widzę co najmniej), więc jestem czymś na kształt jeżdżącej choinki. Nie jestem maniakiem lekkości, raczej gadżeciarzem z gatunku takich, co sami robią wynalazki. I to by było na tyle :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Michał, Łódź, 21 lat.

Jeżdżę głównie żeby się przemieszczać, ale teraz może się to zmienić (nabyłem Cube'a LTD PRO 29er 2012) i wypad w 'kszoki' może stać się codziennością.

Z 'wyczynów' mogę się pochwalić najdłuższą wyprawą Ustka-Gdynia 136km w ok. 6.5h jazdy (cała wyprawa z popasami bliżej 10h) kilka lat temu.

W tym roku podjazd z Jeleniej Góry pod Śnieżkę (do wysokości 1136m i zawinąłem) na makrokeszu xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...