Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam 

Grzesiek, Kraków, lat 55, na chwilę obecną jeden z większych problemów to brak roweru.

Poza tym "szczęśliwy" podatnik, nie zaszczepiony, podobno potrafię zadręczać pytaniami :)

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, na forum zarejestrowałem się kawał czasu, jeszcze za gówniarza :D teraz przyszedł czas na przywitanie się oficjalnie z Trek'iem DS2 ;) Wtedy rejestrowałem się mając jak na dzień dzisiejszy starego MTB Arkusa na 26er z zajawką na ostre koło stąd też nick XD

Także jeszcze raz się witam i z sentymentu do starego Arkusa mam chęć coś z niego zrobić pytanie tylko co? Jesli koledzy mogą podsunąć jakiś temat to będę wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć! Wczoraj się zarejestrowałem, a dziś już śpieszę z przywitaniem. W mojej historii rowerowej były różne rowery, łącznie z BMX, którego otrzymałem na I komunię (tak, kiedyś to były preznety ;-) ). Później były tanie, grube MTB za parę stówek, a obecnie MTB, równie tanie bo z Rockrider, a także crossowy Unibike Viper 2020. Treści do przeglądnięcia jest tutaj tyle, że aż korci aby po prostu zadać pytanie... Pozdrawiam, w oczekiwaniu na wiosnę i nowe dni radosne na rowerze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem posiadaczem roweru Giant Revel Street XS rocznik 2015, pomimo małych wymiarów ja o wzroście ok. 165 cm jestem bardzo zadowolony. Jestem jego pierwszym właścicielem od nowości, mam do niego dokumentację jak do samochodu: instrukcje, paragony, od jakiegoś czasu prowadzę też do niego książkę serwisową:). Brakuje jeszcze dowodu rejestracyjnego. Zamierzam nim jeździć jeszcze długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Mam na imię Krzysiek.
Jestem już pół wieku na tym Świecie i teraz chciałbym zakupić sobie rower MTB. Turystyka/trekinga już mam, jakby co 😉
Podpowiedzcie mi, gdzie mogę szukać porad w doborze rozmiaru ramy, modelu i osprzętu na jaki mam zwracać uwagę.
Ważę 80 kg, mierzę 177 cm.
Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Zakładając wątek w https://www.forumrowerowe.org/forum/118-jaki-rower-kupić-do-x-złotych/. Z klamrami w temacie zgodnie z regulaminem :)

Warto podać widełki cenowe, i przede wszystkim sposób użycia - jaki teren p płaski, pofałdowany czy górski, piach czy szuter, przygotowane trasy zjazdowe itd .... Bo rozstrzał jest spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem Przemek pochodzę i mieszkam nadal praktycznie w samym centrum Polski - Kutna.

Od kilku dni posiadacz używanego roweru marki Focus.

Planuje zacząć jeździć w celu poprawy formy.

Z zamiłowania fotograf - plan zabierać aparat na wycieczki.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez prourug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...