Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem ludki.

 

Pro - moja rekonwalescencja przebiega prawidłowo, ale nie potwierdziły się słowa lekarza o stłuczeniu. Żebro mam pęknięte. W czwartek idę do innego ortopedy, ale na rower mam i tak zamiar się wypuścić.

Myślę o Dalkach w piątek, bo pogoda zapowiada się przednie. Na razie, poza mną będzie chciał pojechać jeszcze mój były nauczyciel z "Elektryka".

Czekam jeszcze na wycentrowanie koła - ponoć na max czwartek ma być gotowe.

Myślałem o Twojej propozycji wyjazdu pociągiem i powrót przez Dalki, ale nie wiem czy mi w czasie zagra, bo Żona chce żebym był rano w domu kiedy Ona pójdzie na świąteczne zakupy :/.

 

Dam znać. Tak czy inaczej - w piątek gdzieś pojadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam Wszystkich Serdecznie

 

Przede wszystkim chciałem się przywitać jako Nowy. Zainspirowany Waszymi wcześniejszymi postami wybrałem się dzisiaj z synem na Wzgórza Dalkowskie.

Przed wyjazdem małe losowanie - rzut monetą Orzeł - Obiszów i trasa maratonu MTB, Reszka - Annabrzeskie Wąwozy. Rzut monetą i jedziemy do Obiszowa.

Od Siebie z domu mam jakieś 15 minut samochodem :-))))). Postawiłem auto na przystanku w Obiszowie. Jakieś 200 dalej i są nowe, jaskrawe oznaczenia trasy maratonu. Kierujemy się prowadzeni tymi super różowymi strzałkami.

Powiem krótko. Czysta poezja. Trasa tegorocznego maratonu jest poprowadzona moim zdaniem bardzo ciekawie, nie tylko leśnymi drogami, ale także ścieżkami, nie brakuje stromych podjazdów, karkołomnych zjazdów. Nie jestem absololutnie jakimś doświadczonym rowerzystą, ale tegoroczna trasa maratony może sprawić wiele radości. Szczerze polecam tą trasę. Ja byłem naprawdę oczarowany.

Obiszów i ta trasa daje więcej radochy i adneraliny niż np nasze Izery.

 

Pozdrawiam Wszystkich i Zapraszam do Obiszowa.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...