Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie małe forum dla Lubuskich bikerów, a dokładniej z okolic Nowej Soli i Zielonej Góry.

 

Na początek mały zlocik braci rowerowej :)

 

new0127lw.th.jpg

od lewej: Andrew, Lord Tom, Pioe, brat Ducha, Duch :D

new0048hw.th.jpg new0030ut.th.jpg new0055db.th.jpg

 

new0067kg.th.jpg new0074em.th.jpg

 

Fajna wycieczka. Mimo obfitych opadów z rana, pogoda dopisała - tak jak humor. Co tu gadać ... było zaj***ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioe swietny temat. Niedługo jedziemy na dalkowskie poszalec z Exarem i jeszcze jednym kolega, moze jakies fotki wrzuce jesli ktos bedzie mial aparat i krotki opis wycieczki. Swoja droga ta gorka na tatrzanskiej na zdjeciach marnie wychodzi.. w rzeczywistosci jedzie sie tam 60 na godzine po wertepach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takim topiku myślałem wcześniej. Weź aparat i wstaw fotki i opisy.

 

A ta "tatrzańska", to rzeczywiście cieniutko wychodzi na fotkach. Ale musze przyznać, że wczoraj udało mi się podjechać na wysokość ok. 1/2, potem się zakopałem w piasku i miałem problemy, żeby ruszyć, ale jak już ruszyłem, do udało mi się dojechać do szczytu. Jeszcze parę razy, i może już bez postoju wjadę ;)

Ale o dziwo - nie zjeżdżaliśmy z niej. Jakoś tak wyszło, że zjechaliśmy tam za nią i już tam nie wróciliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz Pioe troche załuje że sie nie zabrałem :D Ale nie tak bardzo - przecież na pewno bedzie powtórka i to nie jedna, a druga ekipa z dalkowskimi również mnie bardzo korci, górek mi ostatnio wciąż mało :D Więc kto przygarnie kropka ?? :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździmy... pojeździmy... ;)

W niedzielę będzie trzeba się koniecznie gdzieś wybrać. Ale najpierw muszę doprowadzić swój rower do stanu - z przed wycieczki, bo teraz jakoś tak nie wszystko działa - jak powinno :)

 

Pees. Czy ktoś wie gdzie można kupić takie wkładki przykręcane - pod bloki do butów SPD Carnac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spoko PiOE, juz mam umówionych gnata i grigora, może skombinuje sie ekipa ze sklepu - kacpra, wiec młodzieży - Ja proponuje niedziela - godz. 10 na fontannach, skombinujcie wiećej ludzi, fajnie bedzie taką wielką ekipą <_< NA widokowym popstrykamy sobie foty, bo jak z doświadcznedi awiem PiOE weźmie aparat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajnie :P

A więc w niedzielę o 10 na fontannach. Postaram się jeszcze kogoś zaciągnąć :P Hehe - fajnie by było taką większą grupą sobie pośmigać.

Teraz idę uszykować swojego bika, bo ostatniej wyprawy nabrał troszkę luzów (m.in w kasecie (?) :034: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Pioe Naprawiaj ;) A Grizzly (sorki jak źle napisałem ;)) piszesz zę jedziecie na dalki - a teraz że nie macie czasu - to jak? pasuje wam w niedziele o 10?? Jak nie to napisz kiedy wam pasuje - my sie dostosujemy - byle to był weekend ;) My swoje latka juz mamy i każdy z nas do pracy chodzi w tygodniu :) BTW: co do leszka i wygranych M.P. to ja to zawsze wiedziałem :D Kiedyś nawet pojechaliśmy z nim do Strzelec Kraj. na wyścig - dawał rady nieźle :D Ale zeby nam jakoś mocno w dupe dokładał na treningach to niepamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee! No to spoko. W każdym razie w tą niedzielę i tak się wybierzemy na dalkowskie (nie Hammer?). Już zaprosiłem Lorda Toma i Ducha z Zielonej. Będą w Soli ok. 9:30 i będę na nich czekał na rondzie koło Otynia, a potem "przyprowadzę" ich na fontanny.

 

A rower sam się naprawił :034: Albo jakoś się przewrażliwiłem. W każdym razie na pewno muszę go umyć ;)

 

A z tymi butami, to chyba lipa będzie ;) Bo jakoś nie mogę znaleźć nigdzie tego adaptera. Kacper też mi ich nie sprowadzi, bo nie ma skąd nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, też będzie dobrze, GrizLLy kumple trzeźwieją to nie znaczy że ty nie możesz jechać :) A tych kumpli musisz ostrzec że to moze ich trochę siły kosztować - z zielonej do soli i jeszcze na dalki i z powrotem, ponad setka im sie szykuje jak nic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee widze traktujecie to jakoś dziwnie, jakby jakaś rywalizacja czy coś, zapoznamy sie i niewykluczone ze bedziemy częściej jeździć jak sie fajnie okaże, to grizzly'ego decyzja :) najwyzej straci dzień i nie pojeździ, my jedziemy na pewno, ja też będę tam nowy, bo widze chłopaki z zielonej przyjadą których wogóle nie znam :) zobaczymy bedzie wesoło, a tak wogle neo6 czy ktoś inny napiszcie ilu was tam wogóle jest? chodzi o to ilu by sie udało zorganizować na jakąś taką grupową wyprawę na dalki czy inne górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer Ty z ns jestes ? no w tej wlasciwej grupce jest nas 6 :) z czego jeden ma rower troche nie na chodzie, drugi składa xc, trzeci pracuje i raz jezdzi raz nie, czwarty piaty i szosty jezdza :) takze prawdopodobnie z naszej strony nas bedzie 3 max 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to traktuja jako normalny wypad z nowymi kolegami nie żadną rywalizacje - rywalizować to se można na maratonach wyścigach etc. :( Wiec za tydzień w niedziele sobie pojedziemy i bedziemy sie dobrze bawić :P

 

Ps. Od nas bedzie max 4 ;> ziomków bo reszta to jak nie rower rozwalony to co innego zawsze jakąś wymówke mają :P Ale ja Exar i Neo bedziemy na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko, też będzie dobrze, GrizLLy kumple trzeźwieją to nie znaczy że ty nie możesz jechać ;) A tych kumpli musisz ostrzec że to moze ich trochę siły kosztować - z zielonej do soli i jeszcze na dalki i z powrotem, ponad setka im sie szykuje jak nic.....

Tzn dokładnie ile?? 120, czy 180?? 120 - 130 normalnym tepem nie ma problemu.... ale zeby potem nie konał gdzies na poboczu :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer Ty z ns jestes ? no w tej wlasciwej grupce jest nas 6 :) z czego jeden ma rower troche nie na chodzie, drugi składa xc, trzeci pracuje i raz jezdzi raz nie, czwarty piaty i szosty jezdza :) takze prawdopodobnie z naszej strony nas bedzie 3 max 4

 

Ja rodowity nowosolanin, kiedyś chyba mieliśmy nawet okazję, jak nie mnie to może białego treka kojarzycie, ja mam takie zboczenie ze ludzi po rowerach rozpoznaje :) To z was niezła ekipa, nas bedzie 4 na pewno, czasem sie doklei ekipa ze sklepu rowerowego ale to rzadko.

 

Tzn dokładnie ile?? 120, czy 180?? 120 - 130 normalnym tepem nie ma problemu.... ale zeby potem nie konał gdzies na poboczu :P

 

Od nas z soli na dalkowskie i nazad jakies 60-pare wychodzi nam zazwyczaj, tobie do- i z powrotem moze wyjsc podobnie, wiec oszczedzaj sie i spokojnie do nowej soli - rekreacyjnie :) my żadnej mocnej jazdy tez nie planujemy wiec nie bój sie ze gdzies zostaniesz, w górkach co prawda paru wyrwie zdobywac szczyty ale to normalka - chwilowo komus odbije pewnie. Szykuje sie ciekawie tylko zeby ciepło było...już nawet padać sobie może, lubie błoto tylko ten mróz brrr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że brać! Koniecznie.

A o pogodę nie musicie się tak martwić. Z doswiadczenia wiem, że jak już się planuje wycieczki, to zawsze albo pada, albo mróz :rolleyes: Ale, oby się to teraz nie sprawdziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...