Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

już jakiś czas przykładam się do kupna roweru, ale jakoś nie mogę się zdecydować, cały czas mi chcodzi po głowie rower marki Checker Pig i tu pytanie do was mam okazje kupić taki oto rower za bodajże 1100 zł

http://allegro.pl/rower-checker-pig-tin-17-cali-2009-i3200520152.html

brać czy nie? Jest to mało popularna marka w naszym kraju, ale spotkałem się z kilkoma pozytywnymi opiniami na temat ramy, a o to mi chodzi najbardziej, bo wiadomo że z czasem można modyfikować osprzęt, a chciałbym żeby rowerek starczył na kilka lat :)

Może ktoś powiedzieć coś więcej czy opłaca się czy nie? chodzi o ramę głównie ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tym Rowerze osprzęt i ogólnie,używka gość chcę  za niego 2500zl

.

2808030500_1367501202_thumb.jpg 7020874400_1367501206_thumb.jpg 7814904500_1367501209_thumb.jpg 8298523900_1367501211_thumb.jpg

 

603Mariusz pewnie sam jest sprzedawca tego roweru...

 

 

pozdrawiam. 

Ten rower nie dla mnie,kolega chcę nabyć,tak,że ja go nie sprzedaje,wczoraj kolega ,go już kupił,tylko pytanie czy nie przepłacił itp.(dlatego  pytałem  czy warto za  te  2,500zł)

chciałem ten post przenieść do innego   działu  ale nie ma opcji kasuj.

Edytowane przez 603Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu podrzucił ten link http://allegro.pl/solidne-mtb-lazaro-evolution-v2-shimano-acera-m-i3190929240.html - i w sumie podoba mi się ten rower, nie znam się na nich, ale jest w moim przedziale kasowym i sensownie wygląda i opinie również są ok, tylko teraz pytanie odnośnie rozmiaru:
Jak mam 163cm i 64kg to wierzyć mam  tabelce i brać rozmiar 17"? Może głupie pytanie, ale nie chcę żeby mój rower wyglądał na dziecięcy, a wersji damskiej to już w ogóle nie chcę, całe życie jeździłam na rowerze brata i taty (oni mają coś koło 180cm) i źle mi nie było, aczkolwiek nie wiem jakie to wymiary były. 

A może polecacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam zamiar zakupić nowy rower w kwocie do tysiąca złotych(ewentualnie około 100 złotych więcej), który ma mi służyć głównie do jazdy po mieście (dojazd do uczelni) oraz do jazdy w terenie (głównie jakieś nieutwardzone drogi). Nie wklejam linków do żadnych propozycji, gdyż głównym kryterium, którym mógłbym się kierować byłby wygląd, a zależy mi na zakupie jak najlepszego roweru w tym przedziale cenowym. Mam 182 centymetrów wzrostu i ważę 70 kilogramów. Prosiłbym o napisanie dlaczego akurat ten rower przy ewentualnych propozycjach.

 

Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rama spokojnie wytrzyma, naped takze. jedynie kola miec nalezy na uwadze, nie dopuszczac do ich zbytniego rozcentrowania. i amor moze luzow nabrac. ale bez stresu, rower da rade. jakis czas, jak wszystko zreszta.

 

 

pozdrawiam. 

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kandsa mozna kupic u kilku sprzedawcow a co za tym idzie i orabat mozna powalczyc i dostepnosc jest wieksza. natomiast lazaro rozprowadza tylko jeden allegrowicz. i jest klopot by z nim sie skontaktowac. a to nie odbiera telefonow, a to nie odpowiada na maile, a to zapowiada date kolejnej aukcji a potem nic nie wystawia. ot, monopolista. choc na plus mozna mu zaliczyc, ze jak juz uda sie z nim nawiazac kontakt to mozna dokona pewnych modyfikacji w lazaro. amor z blokada zamowic, jakies blotniki itp. 

 

 

pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie mi chodzi o sprzedawców, raczej o rowery. Mają inną cenę, a rowery jakby te same.

 

 

Geometrię mają chyba inną?

 

kandsa mozna kupic u kilku sprzedawcow a co za tym idzie i orabat mozna powalczyc i dostepnosc jest wieksza. natomiast lazaro rozprowadza tylko jeden allegrowicz. i jest klopot by z nim sie skontaktowac. a to nie odbiera telefonow, a to nie odpowiada na maile, a to zapowiada date kolejnej aukcji a potem nic nie wystawia. ot, monopolista. choc na plus mozna mu zaliczyc, ze jak juz uda sie z nim nawiazac kontakt to mozna dokona pewnych modyfikacji w lazaro. amor z blokada zamowic, jakies blotniki itp. 

 

 

pozdrawiam. 

 

Witaj,

 

z tym amorkiem z blokadą to orientujesz się jaka alternatywa wchodzi w grę u tego sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, w tamtym roku mi ukradli kross sign ds, za którego dałem bodajże 1350 zł~ i był to dla mnie rower IDEALNY pod każdym względem.

Nie produkują go teraz, więc szukam jakiejś alternatywy za ok. 1000 zł (ew. mogę pare złotych wyjść poza budżet).

Mam 193 cm wzrostu waga 75 kg, będzie mi służył do jazdy po wsiach, lasach, a czasami właśnie jakąś rampke sie zaliczy małą (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Chcę kupić nowy rower MTB za kwotę 1000zł +/- 100zł. Będę jeździł 75% Asfalt i 25% powierzchnie nie utwardzone ( błoto, piasek itp...). Mam 170cm wzrostu oraz ważę ok. 57KG. Moją uwagę zwróciły: UNIBIKE MISSION ( jeździłem ) oraz Lazaro Evolution V3. Co polecacie ? Jeśli macie jakieś pytania to możecie śmiało pytać. Z góry dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...