Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, SoloTM napisał:

Amor już się kończy powoli, napęd zajechany, ciekawe jak tylna przerzutka czy ma luzy, zdjęcie bez wymienionej korby - ciekawe czy ma rok czy 2 lata, cena za wysoka jak na taki stan.

Dzięki, miałbyś może propozycję czegoś lepszego w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony dadzą radę, ( podobne są w tym który Ty zalinkowałeś ) jeśli tylko na miasto to założysz ( kupisz ) sobie jakieś slicki i będzie ok. Pamiętaj , że ten rower to retro - około 1999 rok w bdb stanie rower. Pod każdym względem jednak lepszy od tego co Ty dałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

szukam jakiegoś tańszego roweru, mniej więcej do 600zł.

Wzrost: 171/62kg

Wolałbym żeby to był nowy rower.

Jak na razie widziałem tylko Riverside 120 z Decathlonu, jednak odpada ponieważ nie jest to rower pod moje wymagania (asfalt, ścieżki, lasy, góry). No i (wydaje mi się) nie nadaje się na szybszą jazdę/jazdę pod dużą górkę. A także wolałbym coś lżejszego (aluminium).

Ktoś coś może polecić?

Edytowane przez Daker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kwota którą zamierzam przeznaczyć jest bardzo niska, jednak nie musi to być nie wiadomo jaki rower. Wcześniej około 8 lat jeździłem na rowerze za 200zł i jakoś nie miałem z nim większych problemów (poza centrowaniem kół). Więc chciałbym by i w tym wypadku tak było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://allegro.pl/rower-romet-rambler-3-0-26-2016-i6889822230.html

Rower na promocji z 1300zł, opłaca się kupić w porównaniu do np. Rockrider 340 który jest tańszy i bez promocji?

 

EDIT: Jeszcze ten: https://allegro.pl/romet-rambler-26-3-rower-gorski-meski-r19-pakiet-i7131470046.html

Edytowane przez Daker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio, raczej się nie opłaca ( ma wolnobieg ) W sklepach ( często z bezpłatnym pierwszym przeglądem - jak ktoś nic nie umie przy rowerze to dla niego to ważne, ) będzie podobny za 1000 pln - serwis w razie czego na miejscu masz - sklep w pierdołkach pomaga, czesto za darmo,  jak przyjedziesz z rowerem kupionym u nich itp itd.  Aczkolwiek zupełnego dramatu nie ma bo cena ratuje.

 

Edytowane przez SoloTM
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten za 1500 ma lepsze piasty ( aluminiowe ) i chyba lepszy bieżnik w oponach. Chcesz nowy za 900 bierz tego z 1500 na 900.

I pamiętaj, że musisz w ciągu tygodnia zrobić w jakimś sklepie/serwisie rometa pierwszy przegląd. Nie zrobisz  to po gwarancji masz ( koszt  50 zeta około )

Chyba, że zadzwonisz i wymusisz wbicie tej pieczątki ze "zrobionym przeglądem po zakupie". Mogą się nie zgodzić, ale warto spróbowac.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej to samo. Romet będzie trochę lżejszy. Romet ma manetki rapidfire ( na kciuk i palec wskazujący ) RR ma obrotowe. Kwestia gustu to wygląd, ale romet wg. mnie sporo ładniejszy. ( kwestia przeglądu tak samo w decathlonei wygląda, tylko czas może być nieco dłuższy - np. miesiąc, ale też płatny - i tam na pewno nie wytargujesz za free tej pieczątki )

Klamki hamulca lepsze w Romecie. Brałbym rometa.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Proszę o pomoc w znalezieniu roweru,  niestety kwota tylko do 1000 zl, jazda las, małe górki, 18", miło by było aby miał też opony przynajmniej 26X2.10 

Poprzednio miałam Unibike Fusion kupiony w 2009 ale niestety został skradziony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...