Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Brombosz: 😄 myślałem że to-to posiada jakąś fantazyjną, techniczną lub romantyczną nazwę ale to pospolity zderzak jest.  Nie zderzałem jednak i tylko raz poszedłem na przednie koło bardziej niż się spodziewałem/spodziewaliśmy z pilotką... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 Selle Italia z dziurą , Flite Flow z małą  i SLR Max Gel Flow z dużą  - jest ogromna różnica między nimi - na Flite zrobiłem następnego dnia po zakupie 250km bez żadnego bólu. SLR Max bardziej pasuje do MTB  , z racji tego że teraz w zasadzie męczę tyko MTB po okolicznych dołach to poszukiwania siodełkowe cały czas trwają. Max SLR niby jest ok, ale ma za duże spadki , Flite jest lepsze bo jest bardziej płaskie - aczkolwiek na moje 'terenowe potrzeby'  chyba trochę za twarde.

Bez dziury mam / miałem 2 Brooksy  , ten powyżej przerobiony to ten który kupiłem już wyciągnięty i naciąg powoduje już tylko uniesienie środkowej części - także przy 'dobrym ustawieniu' gniecie już wszystko co między guzami kulszowymi. Chętnie przetestowałbym nowego Brooksa z dziurą , ale jest drogo , a dodatkowo zniechęca mnie rozmiar tych dziur które robią w swoich siodełkach.  Potestuję i się okaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuj jeszcze z naprężeniem śrubą ORAZ sznurkami.  U mnie okazało się że mocniej ściśnięte linki lepiej profilują siodło pod mą rzyć, dodałem też sznurówkę po całości uzyskując półkę na klamoty (ale moje siodło ma sprężyny więc jest wyższe)...gorszego zdjęcia poglądowego nie mam (coś tam na zumie jednak widać) a siodło z rowerem obecnie u teściów:

 

D165F507-541F-4F8D-89AC-A2B1A244DD96.jpeg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli krocze jest uciskane tzn, że na guzach kulszowych jest za małe podparcie. Do wycinanek nikogo nie zachęcam, bo jeszcze wyjdzie 'krzywo' i 'pan tnący' będzie sobie pluł w brodę.

Z drugiej strony nie jest to żadna fizyka kwantowa, potrzeba tylko bardzo ostrego noża o dość małym ostrzu (chodzi o wysokość) - ten u mnie na zdjęciach używany był tylko do przecinania środka, a wycinałem 'precyzyjnie' jakimś ultra starym nożykiem o niezbyt wysokim ostrzu, ale za to  ostrym jak brzytwa - przy skórze nożyk który nie będzie bardzo ostry będzie tylko szarpał - a to widać przy wykańczaniu - widać też u mnie w centralnej tylnej części, jest jakby mały 'zadzior', ale już nożyk mi się stępił ;)

@mihau000 skąd jesteś ?

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...