Skocz do zawartości

[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, TheJW napisał:

Zawsze można też na płytce zużytego klocka domowym sposobem "odbudować" okładzinę... ;) Jesteśmy w odpowiednim wątku - do dzieła! :D Tego chyba jeszcze nikt nie próbował. :)

A może by tak dociać klocki motocyklowe będzie latwiej niż doklejać okładzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sabarolus napisał:

Myślę, że wiele osób mówi o wysokich cenach klocków przez pryzmat cen klocków do auta czy motocykla. I tutaj faktycznie, klocki rowerowe są zabawnie wycenione. 

Nie, nie sa. Porownujesz zwykle klocki samochodowe, do klockow rowerowych przeznwczonych do sportu. Dla zwyklego Kowalskiego sa zywiczne za 19 zl. Teraz zobacz sobie ile kosztuja klocki samochodowe przeznaczone do sportu, albo chociaz do nieco ostrzejeszej jazdy po ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze piszesz o klockach motocyklowych przeznaczonych do sportu. Bo jezeli nie, to przeczytaj jeszcze raz co napisalem. Zreszta wiem ile kosztuja klocki do cywilnego motocykla sportowego. Ty natomiast nie.

Szkoda klawiatury, bo zaraz zaczniecie przekonywac ze w Tesco sa cale rowery za 150 zl. Tez maja kola. Ale o tym pisal juz @MikeSkywalker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za miłe słowa.

Te klamki to klon TRP RRL  się mnie wydaje. Kupiłem je upatrując 'skrócenia kokpitu' co w sumie w porównaniu do RL-340 się udało, jest dużo lepiej.

W sumie to dawałem im może 5% szans że będą 'mtb', ale oczywiście nie są - na szczęście miejsca jest wystarczająco żeby wywiercić nowe dziurki ;)

Wróciła mi wiara w bb7, bo  do tej pory miałem tylko wersję Road ...i teraz widzę że przy obecnym zestawieniu to cienko jej szło to hamowanie (chociaż może zestawienie z RT-66 też działało na niekorzyść?).

Manetka wymaga trochę gimnastyki w terenie przy dynamicznym pociskaniu...ale na razie świadomość cen grx czy di2  każe mi wmawiać sobie że jest wspaniale :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Powitoł

Pośmigałem ostatnio wigry po mieście, ale convoy dawał w parku ludziom po oczach nawet na średniej szmocy.
Po powrocie do domu:

bwyDgMk.jpg

Przy okazji dzieciary dostały "miecz świetny", którym miały się dzielić:

aei2JrP.jpg

ale po minucie Młodsza rypnęła Starszą mieciem w ucho :D

r3sYUuI.jpg

i nasza część sagi na razie się skończyła.

Mam przykazane kupić drugiego convoya i nowy kawał rurki ;)

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Klasyka - tak się właśnie zachowuje najtańsza stal. Każda stalowa, mocno wysunięta sztyca jaką miałem w końcu stawała się małym lub większym bananem.

Za to kiedyś z braku laku i nadmiaru kierownic przeciąłem taką stalową na pół i używałem jako sztycy. Akurat miała 25,4 z jednej i 22,2 z drugiej pod jarzmo. Gięcie robiło za offset i po zimie nie zauważyłem żeby się powiększało.

Edytowane przez seraph
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, ale ta ma góra-dół, prawo-lewo i zatrważająco dużą dokładność :)

edyta: @sobek82 - bardzo stare zdjęcie, jedno z najstarszych w telefonie, w zasadzie chyba jeszcze ze dwa telefony temu. No ale patent ani mój ani Twój... ma pewnie tyle lat co starszy z nas ;)

Edytowane przez abdesign
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...