Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe


Alvaren

Rekomendowane odpowiedzi

NIE POLECAM !!!!!!!!!!! :evil: kupowania czegokolwiek w sklepie UNIBIKE!!!!!!!! :evil:

www.unibike.pl

Zamówiłem tam towar 09.02. i do tej pory nic nie dostałem chociaz kase wysłałem w ten sam dzień co zamówiłem!!!!!!!! :evil: Najpierw babka zgubiła zamówienie to teraz wysyłają tydzień !!!!!!!! :evil: Pier......ny sklep K.....a mać Niech się zajmą sprzedażą zniczy na cmentarzach a nie cześći rowerowych przez net !!!!! :evil: Chociaz wątpie żeby sobie poradzili ze zniczami :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od kilku dni chcę kupić chwyty TGV ritcheya, łańcuch pc-48 srama, i rogi jakieś czarne o długości chwytnej conajmniej 10 cm i mam kłopot...

 

albo nie odpisują, albo nie mają, albo każą czekać ch.. wie ile, albo mi cena nie odpowiada...

 

może Wy mi pomorzecie...?? :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kani_k

:grin: arnik.no-ip.com SPOKO SKLEP POLECAM wedle mnie naj leprzy sklep pod słoncem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic dodac nic ując polecam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem, gadam z arnikiem już długo... ale trzeba poczekać troszkę bo nie wszystkie zamówienia można od ręki zrealizować...

 

no chyba że kupicie coś u Arniego z grupy Ritcheya... to będę szczęśliwy...:)))

 

 

 

(RITCHEY THE BEST) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nołnejm:)

Arnik, rzeczywiście dobry sklep, wykonałem "testowe" zamówienie i żadnych problemów. Obawiam się, że to nie były tam moje ostanie zakupy hehehe :lol: A co do mk bike to na stronce to oni może mają dużo sprzętów, ale już w normalnym sklepie to pustki świecą :-? (przynajmniej w Gliwicach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Ritcheyem - to ja się dopisuję do kolejki (u Arnika oczywiście) :( . Na mostek się zasadzam :P . Kto da - a raczej weźmie - więcej, żeby się nam prędzej uzbierało :wink: :?:

Pozdrówko pełne nadziei i oczekiwania :-) ...

 

PS. ewentualnie - może być Truvativ :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny ma dobre ale smycz jest droga, dla mnie taki marketing jest żadnym marketingiem gdzie ceny się zawyża i robi sztuczną markę... dobre firmy takie rzeczy gratisowo rozdają...heh

 

jak dla mnie smycz foxa niczym sie nie rużni od np takiej którą mam "cola strong" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
ceny ma dobre ale smycz jest droga, dla mnie taki marketing jest żadnym marketingiem gdzie ceny się zawyża i robi sztuczną markę...  dobre firmy takie rzeczy gratisowo rozdają...heh

 

jak dla mnie smycz foxa niczym sie nie rużni od np takiej którą mam "cola strong"  :lol:

 

masz racje to powinny byc gratisy, ale ten marketing akurat polega na tym, zeby trzaskac kase na czym tylko sie da (nie wazne, ze maja darmowa reklame :D na kawalku "sznurowki").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia na temat reklamacji!

jak w cylkoturze i bikeonline nie miałem problemów z zamówieniem i przesyłka, to zaczał się kłopot z reklamacja: bike on line dobry kontakt bez problemu - reklamować można i szybko sprawe załatwią.

za to cyklotur - pomyłka!!! nie radze nic tam teklamować. dostałem paczke, okazało się że towar jest wadliwy, odesłałem i zadzwoniłem że proszę o szybkie rozpatrzenie reklamacji, ponieważ ten towar bbył mi niezbedny do jeżdżenia zimą, pan miłym głosem powiedział, że owszem. czejkałem 2 tygodnie i nic, zadzwoniłem ponownie, ponownie wytłumaczyłem o co chodzi powiedzieli że już wysyłają, minęly znów 2 tygodnie, byłem juz wkr urwiony solidnie zadzwoniłem i pan powiedziął, że teraz niema tego rozmiaru, ale bedzie za 3 tygodnie....######!!! poprosiłem o rozmiar większy, który był i jakoś pasuje....ale nawet sie nie odezwali, a według naszego prawa maja max 14 dni na reklamacje!!! cyklotur i reklamacja - nigdy więcej!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Cyklotur - nigdy więcej :x . Próbowałam z nimi pogadać via e-mail na temat mostka, który mnie interesował - nie odpowiadają na posty (olewają potencjalnego klienta :evil: :!: ). A jeśli już z łaski swojej odpiszą (po kilkukrotnym indagowaniu :!: ), to niekonkretnie... Ostatecznie nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie. Konkluzja: tym panom już podziękuję ;-) .

Pozdrówko koleżankom i kolegom :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

jak na razie kilka zakupow zrobilem w Cyklotur i nie bylo problemu, raz do mnie zadzwonili jak zamowilem bluze, bo aktualnie nie mieli jej dostepnej i zaproponowali inna, nie moge narzekac na nich puki co. ostatnio kupowalem u nich plecak, 3-4 dni od zlozenia zamowienia plecak juz mialem w domu. moze mialem szczescie nie wiem.

 

za to niezle "jaja" mialem z kolegami z dirt.pl... udalo mi sie z ktoryms z nich zamienic kilka slow na GG i to wszystko (zadnego problemu niby nie bylo z dostepnoscia towaru ;) )... generalnie - totalnie mnie olali, wiec ja zrobilem to samo wzgledem nich :f**koff:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również nie miałem... dwa dni temu zrobiłem tam zakupy na kwotę blisko 300 PLN, przed tym pisałem do nich kilka razy i za każdym razem odpowiadali miło, w miarę szybko i uprzejmnie... teraz tylko czekam na przesyłkę... :grin: tylko łańcuch CN-IG31 kupiłem parę złotych drożej niż u Arniego ale... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ecia

No tak... Może gdybym interesowała się szpejem za 3 stówy, a nie za marne 70 zeta, też by ze mną miło rozmawiali :twisted: .

Pozdrówko niższej kategorii :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...