Skocz do zawartości

Wypad


Rekomendowane odpowiedzi

Witam członków naszej grupy i zapraszam na wspólny wpad w sobotę 20 lipca 2013 godzina i cel do ustalenia będzie z wami ,czekam na propozycję i zgłoszenia chętnych na sobtni wypad.Wiek i umiejętnosci nie waże liczy się atmosfera .Pozdrawiam niech moc 2 kół będzie  z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadł był udany kazdy dotarał cały i zdrowy pogoda była ok łacznie były 4 osoby  ale to i tak dobrze biorąc pod uwage ze sezon urlopowy.Oby było zatętniło znowu u nas życiem,gratki za przbycie i udany wypad niech moc 2 koł bedzie z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Wypadł był udany kazdy dotarał cały i zdrowy pogoda była ok łacznie były 4 osoby  ale to i tak dobrze biorąc pod uwage ze sezon urlopowy.Oby było zatętniło znowu u nas życiem,gratki za przbycie i udany wypad niech moc 2 koł bedzie z wami

Witaj Skorpion jestem tutaj nowy nie wiem jak sie wlasciwie poruszac, pochodze z welnowca tam sie urodzilem i wychowalem niestety po studiach musial opuscic welne, mam sprawke 30 lipca okolo godziny 5 rano ruszam z welnowca w okolice checin {gory swietokrzyskie} jak to naglosnic moze ze slaska tes ktos wybiera sie w tamtym kierunku tak sobie mysle ze fajnie choc kilkadziesiat kileometrow pokrecic w towarzystwie, jesli mozesz podpowiedz, nie irytuj sie gdy nie bede odpisywl zbyt dlugo mieszkam w innej strefie czasowej teraz ide wlasciwie juz spac, dziekuje za poswiecony czas, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam członków naszej grupy i zapraszam na wspólny wpad w sobotę 20 lipca 2013 godzina i cel do ustalenia będzie z wami ,czekam na propozycję i zgłoszenia chętnych na sobtni wypad.Wiek i umiejętnosci nie waże liczy się atmosfera .Pozdrawiam niech moc 2 kół będzie  z wami

Dziekuje Maniek za pomoc w wekend napisze do ciebie cos bardziej konkretmego moze ty bedziesz mogl jakos pomoc i moze ktos sie znajdzie kto wybiera sie w moim kierunku, jestem ci wdzieczny za zainteresowanie i poswiecony czas, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...