Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• ryba007dawid
      Przez ryba007dawid
      Na sprzedaż mało używany rower górski niemieckiej firmy Haibike. Posiada przerzutke tył i korbe XT, przerzutka przód i manetki deore, hamulce tektro auriga. Amortyzator sr suntour raidon powietrzny. Przełożenia 3x10, na oponach schwalbe Racing Ralph. Rower ma 3 lata jednak używany bardzo mało. Przejechane mniej niż 500km. Wszystkie części prócz przedniej dętki oryginalne. Do małej regulacji. Do roweru dolozone dodatki  takie jak:
      Licznik bezprzewodowy kellys reflex
      Lampka przód Sting 1 320 lumenow
      Lampka tył Sting 2
      Stopka merida na 2 sruby
      Koszyk na bidon merida
      Bidon haibike
      Kpl błotnikow firmy zefal
      Torebka na telefon nexelo.
      Zapięcie 
      Wartość nowych dodatków to ok 700zł 
      Rower w stanie bardzo dobrym, zarówno wizualnie jak i technicznie.
      Cena 3000zł do lekkiej negocjacji.
      Najlepiej odbiór osobisty Bielsko-biała i okolice

• Gość Perez
      Przez Gość Perez
      Witam! Szukam aplikacji na rower, która:
      - pokazuje drogę jako GPS
      - może działać w tle i kierować przez audio
      - rejestruje drogę itd.
      - ma licznik, prędkościomierz czy tam inne pierdoły
    • PrzezPolskePoMarzenia
      Przez PrzezPolskePoMarzenia
      Cześć, pisze do Was drodzy Rowerzyści ze sprawą.
      Organizuje akcję ogólnopolską gdzie dla chorego Jasia Bielińskiego z Tczewa przejedziemy na rowerach wspomagani przez motocyklistów 700km z Pruszcza Gdańskiego do Nowego Sącza w dniach od 1 do 5 września. Trasa wygląda tak:
      Pruszcz Gdański Faktoria - Toruń 1 września
      Toruń - Łódź 2 września
      Łódź - Częstochowa 3 września
      Częstochowa - Kraków 4 września
      Kraków - Nowy Sącz Rynek 5 września
      Mam że ktoś z Was chciałby do nas dołączyć i razem z nami pojechać dla Jasia? Dodam że finał akcji zaplanowany jest na Sądeckim Rynku w dniu 5 września od godziny 14 do 22, wiele koncertów, pokazów, zabawy i przede wszystkim pomoc w zbiórce pieniędzy. Zapraszam. 
      Więcej szczegółów na https://m.facebook.com/PrzezPolskePoMarzenia/ lub telefonicznie u mnie 731955365. 

Pozdrawiam
      Organizator akcji Przez Polskę Po Marzenia
      trasa - czas jazdy, godziny, pauzy, postoje itp.odt
    • marcelk
      Przez marcelk
      Hej
      Miałem zamiar kupić rower crossowy ale znajomi strasznie mi namieszali w głowie i oglądałem mtb. Pojeździłem sobie po placyku w salonie rowerowym na unibike evo 29. Jeździło mi się dobrze, trochę ciężęj niż na crossie unibike zethos gts. Problem w tym że mam 0 doświadczenie na mtb, także czy bym pojeździł na placu na 29er czy 27 to nie wyczułbym różnicy, a większe koła mi się podobają wizualnie heh... Z tego co poczytałem na zagranicznych stronach to rekomenduję się wzrost nie mniejszy niż 5 stóp i 6 cali czyli 167 cm, na polskim różnie... czasem nie mniej niż 170 a czasem nawet 175. Tylko że to było czas temu. Słyszałem opinię że jeszcze parę lat temu producenci mieli problem z geometria ramy przy 29er, teraz się ponoć to zmieniło. Nie wiem czy to dobry dział dla moich rozważań w razie czego nie obrażę się jeżeli zostanie przerzucony do odpowiedniego działu.

Evo 29 mogę zgarnąć za 3050 + swiatełka i licznik w prezencie. Jakieś inne propozycje?