Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• kodeks
      Przez kodeks
      Witam mam rower Focus Highland Peak Wersji M. Chciałbym kupić ramę jakąś dirtówkę czy coś w tym stylu. Teraz moje pytanie czy jest taka możliwość żeby cały albo przynajmiej większość przełożyć z starego roweru na nową rame ? Co myślicię? Wzrost 175-176 cm
    • Bobasof
      Przez Bobasof
      Poszukuje powietrznego amortyzatora do krossa lvl b4 2015r. Mam pewne trudnosci w wyborze aira na 29" i prosta rurke wiec prosze o pomoc.
    • kawa94
      Przez kawa94
      Witam, 
      Mam okazję odkupić od znajomego rower giant defy 4 za symboliczną cenę. 
      Do wymiany jest koło przednie, łańcuch, siodełko oraz owijka kierownicy. Uszkodzenia powstały na skutek kolizji z motocyklem. Motocyklista wymusił pierwszeństwo, rama jest prosta, niepopękana. Wszystkie inne podzespoły działają bez zarzutu. 
      Przy renowacji lepiej dokupić takie same koło jak zamontowane czy jesteście w stanie polecić inny model w dobrej cenie? na razie robiłem rozeznanie i raczej ciężko mi będzie kupić ten model koła nie decydując się na komplet co automatycznie podwyższa koszty. 
      Drugie pytanie odnośnie owijki, siodełka i łańcucha - macie jakieś sprawdzone propozycje w niedużym budżecie by doprowadzić rower do ładu?  
    • Luki160
      Przez Luki160
      Witam.Wczoraj znalazłem ten rower:
      https://www.olx.pl/oferta/kross-hexagon-x9-CID767-IDoOdmY.html
      Cena jest zachęcająca,ale może coś tam nie gra.Do kupienia jest przerzutka tylnia,blat,manetka,siodełko.Ile to lącznie wyjdzie,czy wogle to się opłaca i czy montowanie tego wszystkiego nie jest ciężkie?
    • Luki160
      Przez Luki160
      Witam.Zamierzam kupic uzywany rower.Posiada on amortyzator RST Gila + o skoku 120mm.Pytanie,czy polecacie go?Może macie inne propozycje amortyzatorów w tym przedziale cenowym?
      Link do roweru:
      https://www.olx.pl/oferta/rower-meski-kross-grand-26-CID767-IDtKYRX.html

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.