Skocz do zawartości

[rower] Fuji Nevada 29 1.0 vs Canyon Yellowstone Al 5.9


Dath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu przymierzam się do zakupu nowego roweru górskiego na kołach 29er Jeżdżę głównie w terenie, ale zdarza się też asfalt. Mam 185 wzrostu i ważę ok. 60 kg. Ze wszystkich rowerów jakie oglądnąłem najbardziej spodobały mi się te dwa wymienione w temacie:


http://www.canyon.co...005#tab-reiter2


i


http://www.fujibikes...0_d#bk_desc_tab


 


Bardziej skłaniam się w stronę tego drugiego (Fuji Nevada 29 1.0). Co sądzicie o tych propozycjach ? Czy geometria tych ram jest w miarę dobra ? Którą byście wybrali na moim miejscu ? A może mielibyście dla nie inne propozycje w tej cenie ?


 


Z góry dzięki za odpowiedź  :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm canyon wyprzedany, nie dostaniesz już go.

Co do wyglądu to nie ma się co czepiać, każdy ma swój gust.

Napisz jeszcze do czego Ci ten rower? Hard XC czy rodzinne wycieczki? Bo jak ta 2 opcja to nie potrzebujesz SIDa z przodu.

ROCK SHOX RECON SILVER TK 100mm w tym Fuji siedzi - źle nie jest wg mnie, choć mogło być lepiej.
Najlepiej idź do dużego rowerowego sklepu i przymeirz się do kilku rowerow, zobaczysz jakie geo Ci odpowiada. Zapamiętaj do czego się przymierzałeś i juz będziesz mądrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm canyon wyprzedany, nie dostaniesz już go.

Co do wyglądu to nie ma się co czepiać, każdy ma swój gust.

Napisz jeszcze do czego Ci ten rower? Hard XC czy rodzinne wycieczki? Bo jak ta 2 opcja to nie potrzebujesz SIDa z przodu.

ROCK SHOX RECON SILVER TK 100mm w tym Fuji siedzi - źle nie jest wg mnie, choć mogło być lepiej.

Najlepiej idź do dużego rowerowego sklepu i przymeirz się do kilku rowerow, zobaczysz jakie geo Ci odpowiada. Zapamiętaj do czego się przymierzałeś i juz będziesz mądrzejszy.

 

Rower potrzebny mi do Hard XC. Dzięki za poradę. Postaram się przejść za nie długo do rowerowego i po przymierzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...