Skocz do zawartości

[Licznik] Bezprzewodowy licznik z Lidl'a


Rekomendowane odpowiedzi

Również nabyłem ten licznik i jedyna rzecz która mnie irytuje to wyświetlający się zegarek w trybie czuwania. Wie ktoś może jak to wyłączyć? Po co ma marnowac baterie np leżąc w szafce w zimę... Można by wyjąć baterie ale wtedy wszystkie dane się skasują...

 

nie wiem na jakich danych aż tak bardzo ci zależy, bo po ewentualnej kasacji bez problemu możesz sobie wpisać łączny przebieg i łączny czas (oczywiście jeśli je zapamiętasz bądź zapiszesz)

 

jeśli rower prowadzisz to licznik nie zlicza bo żeby zliczał musi zostać osiągnieta pewna prędkość progowa, niestety nie pamiętam jaka

 

jadąc przy idącym pieszym najniższa prędkość jaką zauważyłem to 4,5km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na jakich danych aż tak bardzo ci zależy, bo po ewentualnej kasacji bez problemu możesz sobie wpisać łączny przebieg i łączny czas (oczywiście jeśli je zapamiętasz bądź zapiszesz)

 

 

jadąc przy idącym pieszym najniższa prędkość jaką zauważyłem to 4,5km/h

Też sprawdzałem i najniższa prędkośc jaką uzyskałem to 3,7km/h.

 

I znów mnie nurtuje pewne pytanie ... nie wiem czy nie doczytałem czy znaleźć nie mogę ...

Jak można edytować wagę zawodnika, bo najczęściej się zmienia i jak zrzucę powiedzmy 3kg to strata tkanki tłuszczowej, spalanie kcal, etc będą inne zależne od wagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sprawdzałem i najniższa prędkośc jaką uzyskałem to 3,7km/h.

 

I znów mnie nurtuje pewne pytanie ... nie wiem czy nie doczytałem czy znaleźć nie mogę ...

Jak można edytować wagę zawodnika, bo najczęściej się zmienia i jak zrzucę powiedzmy 3kg to strata tkanki tłuszczowej, spalanie kcal, etc będą inne zależne od wagi?

Myślę, że od tych 3kg nic się nie zmieni.:) Jak schudniesz 10kg to możesz zrestartować licznik i wpisać wartości jeszcze raz, tylko zapamiętaj sobie całkowity dystans i czas żeby uzupełnić po restarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się, czy Lidl sprzedaje jeszcze te liczniki? 

 

Probuj moze sie gdzies ostal jakis niedobitek jednak szanse raczej marne, sam chcialem go kupic w poniedzialek tak na probe bo moj licznik padl i niestety we wszystkich lidlach w moim miescie juz nie bylo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taki licznik w zeszłym tygodniu w Giżycku, było jeszcze ok 10 sztuk. Ustawiałem go na oko, teraz przy 15 kilometrowej trasie rozbieżność pomiędzy gps'em, a licznikiem to kilkadziesiąt metrów. Przejechałem z nim ok 60km i spisuje się całkiem dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...