Skocz do zawartości

[rower] Kelly's Result 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno stałem się posiadaczem tego cross'a i stwierdziłem, że warto napisać o nim parę słów z racji tego że nie widziałem żadnego takiego postu.

Wygląd

Rower prezentuje się świetnie, wykończenie nie pozostawia nic do życzenia.

Test na szosie

Kiedy jedziemy asfaltem, to pierwszym wrażeniem, które przychodzi na myśl jest raczej płynięcie. Prędkość w porównaniu do MTB jest nieporównywalnie większa. Przy nakładzie sił, których trzeba było użyć do rozpedzenia MTB do prędkości około 30 km/h, na Resulcie tniemy 40 km/h.

Teren

Podczas jazdy po lesie nie zauważyłem większych odstępstw od MTB. Jedynym problemem jest oczywiście jazda po piasku - rower zarzuca i okropnie się zakopuje, ale chyba nikt nie oczekuje od takich cienkich opon dużej sprawności na piasku.

Wygoda

Jazda jest przyjemnością. Nawet nie poczułem bólu pleców i o dziwo tyłek jest cały zdrowy. Jedynie sylwetka mogłaby być bardziej pochylona.

 

Z roweru jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek osprzęt mógłby byc troszkę lepszy. Leciutki, piękny i szybki. 100 km jak na razie przejechałem bezawaryjnie. Rzeczą ktora jeszcze mnie ucieszyła to wzrost średniej - z około 18-19 skoczyła do 23(!) na trasie 25 km. To zasługa większych kół?

Edytowane przez Gardenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...