Skocz do zawartości

[rower] Kross Level A6


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuję to obecne modele Kross Level A2 oraz A2 XT z lat 2007/2008/2009 nie są z alu 7005 (bo takich nie robią) a z alu 6061

 

Nie robią takich w sensie do tego modelu, w alu 7005 zostały "wyposażone" ramy rocznik 2009 w modelach A4 A6 oraz A8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam zamiar kupić ten rower (rocznik 2009) dla brata, który ma 178 cm wzrostu, jednak ciągle jeszcze rośnie. Jaki rozmiar będzie wg. Was lepszy 18' czy 20' ??

 

Ja skłaniam się ku 20'. Pierwszy rok będzie używany głównie do jazdy po mieście, w tym czasie brat trochę urośnie i w kolejnym sezonie podczas bardziej sportowej jazdy będzie ok. Co o tym sądzicie ??

 

EDIT:

Sory. Dopiero teraz zauważyłem, że to strefa testów, ale czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez pawel1315
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Twojemu, bratu, ma brata sadystę. Ty pewnie jeździsz na dobrze dopasowanej ramie, a on ma sobie jajka obijać? Nie chcesz zostać wujkiem? :)

20" cali będzie za duże, do ilu urośnie? jeżeli nie dobije do 190cm to 18"

Edytowane przez afly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rower kupiony w rozmiarze 18'.

 

Ja jeżdżę na ramie 19', która jest dla mnie dobra. Po dokładniejszym zbadaniu sprawy okazało się, że 18' kross'a ma takie same wymiary jak 19 rockridera (oczywiście poza rurą podsiodłową), dlatego zastanawiałem się nad 20', bo mój brat będzie wyższy ode mnie.

 

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...