Skocz do zawartości

[plecak] Deuter Trans Alpine 30 vs Trans Alpine Pro 28


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oprócz małego plecaka chcę również kupić duży plecak rowerowy na wojaże(druga osoba też będzie miała plecak podobnej wielkości) i nie wiem którego spośród tych dwóch wybrać:

http://www.deuter.com/en/DE/product/1-76/32223/Trans%20Alpine%2030.html

 

http://www.deuter.com/en/DE/product/1-76/32263/Trans%20Alpine%20Pro%2028.html

 

W czym pro tak naprawdę jest lepszy od zwykłego Trans Alpine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzajem wentylacji, użytymi materiałami zewnętrznymi, wagą, rodzajem (budową) zapięć - w sumie masz to wszystko podane na stronach które linkowałeś.....

Przeczytałem te informacje, obejrzałem promocyjne video obu wersji, myślałem że może ktoś ma przemyślenia na temat tych dwóch modeli.

Niestety problem polega na tym że nie mogę znaleźć ani trans alpine 30 w wersji niebieskiej ani jakiegokolwiek trans alpine pro 28 w amerykańskich sklepach online(muszę w takich wybrać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie rzeczowe przemyslenia można mieć dopiero po "organoleptycznym" kontakcie z tymi plecakami. Jak ja wybierałem swój jeżdziłem, przymierzałem i bawiłem się w porównania z różnymi modelami. Banalne na papierze różnice mogą mieć niebagatelne znaczenie dla danego użytkownika...

Przeprawowiec może się jarać np. wet pocket-em w normalnym alpinie, w pro już go nie ma (chociaż może to być powodowane materiałem z którego pro jest wykonany). Niby niuans, a trza pownikać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie rzeczowe przemyslenia można mieć dopiero po "organoleptycznym" kontakcie z tymi plecakami. Jak ja wybierałem swój jeżdziłem, przymierzałem i bawiłem się w porównania z różnymi modelami. Banalne na papierze różnice mogą mieć niebagatelne znaczenie dla danego użytkownika...

Przeprawowiec może się jarać np. wet pocket-em w normalnym alpinie, w pro już go nie ma (chociaż może to być powodowane materiałem z którego pro jest wykonany). Niby niuans, a trza pownikać ;)

Ok znalazłem na chain reaction ale 145 funtow za Pro to chyba trochę za dużo. Jestem ciekawy tylko jak to jest z zapłatą z USA i dostawą do Polski. Chyba wezmę zwykłego Trans Alpine choć system wentylacji w Pro i poduszki przy pasku wyglądają bajecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...