Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/rower-amulet-route-500-17-43cm-kurier-i5192187001.html

 

Ja juz swoim przejechałem 650 km i wszystko jest idealnie. W tej cenie ciężko znależć coś lepszego.

Pisałem o ty rowerze kilka stron temu...pisałem tez ze otrzymałem go z innymi piastami (joytech)i po zgłoszeniu reklamacji 150 zł w formie bonu trafiło do mnie :-) Ale moze ten egzemplarz bedzie miał dokładnie te piasty choć wg. mnie nie ma miedzy nimi znacznej różnicy.

Sama marka jest bardzo popularna za nasza południowa granicą. Gwarantem jest mall.pl wiec gdyby co (odpukać) jest to firma działająca od kilku lat w Polsce wiec ja osobiście nie mam obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mimo wszystko polecałbym zakup 2x v3 z 2015 r., ale jeśli potrzebujecie rowerów do okazjonalnej jazdy, to i v2 wystarczy. Ale niżej nie schodź, bo v2 to już naprawdę minimum przyzwoitości

 

Dzięki za pomoc - zamówiłem V2 dla żony bo u niej to będzie jazda okazjonalna. Dla siebie zamówiłem V3. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłączę się pod temat, mianowicie mam możliwość kupić kellysa cliff 70, po super okazyjnej cenie rocznik 2015, co możecie powiedzieć o tym rowerku, dawno nie jeździłem crossem, ale ze względu na zdrowie sprzedałem 29er, a tego chcę używać do spokojnych przejażdżek.

Będę wdzięczny za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, świetny temat, który bardzo chętnie się czyta. Sam znam się o tyle o ile na osprzęcie i rowerach i również szukam pomocy w wyborze roweru crossowego. Moje typy to: Northtec Caledon vb 2015 vs Unibike Crossfire Gts 2014 vs Kellys Cliff 60 Turquise 2014. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zakup roweru do wycieczek rodzinnych i czasami do lasu z synami na bardziej trudna trase jestem laikiem w tym temacie ale podoba mi sie mongoose tyax sport 26 co do wielkosci ramy i zastosowania mi pasuje licze na fachowa wypowiedz odnosnie osprzetu i wytrzymalosci licze na szybka odpowiedz profesjonalistow pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Kupiłem jakieś 2 tygodnie temu Lazaro Integrala v3, dzisiaj w czasie jazdy zjechał mi się gwint przy lewym pedale, dostanę gdzieś samo lewe ramię korby ?

Czy lepiej przegwintować gdzieś?

I do osób posiadających ten rower, czy u was też przy biegu 3x9 z przodu coś jakby tarło na korbie ?

 

edit:

 

http://allegro.pl/ramiona-korby-shimano-175mm-m361-i4891500614.html

 

 

coś takiego by pasowało ? czy inne mocowanie ? :/

dobra, sprawdziłem, na 90% inne bo tu jest kwadrat a u mnie jest okrągłe

 

 

Edytowane przez V4NzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rowerów w podanym przedziale dorzucę coś takiego:

 

Univega 2.0 przeceniona z 1599 na 1499.

http://www.stylowyrower.com.pl/pl/cross-700c-28/415-merida-crossway-5-v.html

 

Univega 3.0 przeceniona z 2099 na 1899.

http://www.stylowyrower.com.pl/pl/cross-700c-28/416-merida-crossway-5-v.html

 

Możliwość przymiarki w pyrlandii a piątkowie:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo innych firm tylko daj jakieś wytyczne co podoba się twojej żonie a pytanie o kolory nie jest bezzasadne bo kobiety wybierają i kupują oczami ty jako mąż przecież to wiesz :thumbsup: a fajne i niedrogie są Kellysy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna kolorystyka, najlepiej czarny lub ciemny grafit. Ideałem jest Merida 10-V Lady Yellow/Grey ale podobno przepłacany rower i niezbyt się opłaca dlatego dopytuje ;)

http://www.rowerzysta.pl/rower-crossowy-merida-crossway-10-v-l-2015-black.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2015-06&utm_content=14530#nclid=5405ad365056ba4b052700e4a056dcfc

Edytowane przez Mattie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I do osób posiadających ten rower, czy u was też przy biegu 3x9 z przodu coś jakby tarło na korbie ?

u mnie coś "cyka" ogólnie na największej tarczy z przodu

 

czy Wy też macie takie dziwne ogniwo na łańcuchu? jest grubsze i ciemniejsze niż reszta, nie wiem czy to jakaś spinka czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zamiast crossa prawie szosowke kupilem. prawie, gdyz ma prosta kierownice , hamulce falki i normalne manetki przerzutek. z szosy ma korbe, opony, i kasete. http://www.amsterdamka.pl/szosowe/464-capriolo-speedster.html   . opis i zdjecia w moim garazu.

 

 

pozdrawiam.


mam mostek i kierownice typu baranek, oraz heble u brejki. a takze klamko-hamulco-manetki. jak mnie najdzie wena to przeloze je do Sarny i bedzie szosa ze ho, ho, ho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zrobiłem rozeznanie cenowe po okolicznych sklepach i necie i mam do wyboru któryś z crossów [dałem sobie budżet 1700zł]

1. Lazaro Integral V3 2015 - 1399zł 
2. Saveno Everest 3.0 2015- 1600zł
3. Kellys Cobe Turquoise 2013 - 1699zł
4. Kellys Cliff 70 2014 - 1680zł
5. Kellys Cliff 90 2015 - 1680zł

Proszę o poradę, pod względem całokształtu oraz osprzętu, czy z tej piątki jest lider? 
Jeśli o mnie chodzi wizualnie 3->2->4->1->5(bo złoty)

Podejrzewam, że są to dość popularne modele, wiec mam nadzieję, że Wasze odpowiedzi pomogą nie tylko mi, ale i innym użytkownikom forum.
Pozdrawiam Rafał

 

Edytowane przez RMosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...