Skocz do zawartości

Gorzów Wlkp. i Okolice


Damii

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siemka! Jakimi trasami śmigasz, albo na jakiej dzielni mieszkasz to mże uda nam się ustawić :)

Ogólnie to mieszkam na dolinkach a śmigam Kłodawa , Wojcieszyce lubie też sobie pojeździć po lasach  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mieszkam na dolinkach a śmigam Kłodawa , Wojcieszyce lubie też sobie pojeździć po lasach  :)

 

 

Elegancko! Ja obok psychiatryka, wiec możemy się skumać. Trasy: na Wojcieszyce polami i powrót żwirownią- świetna trasa na szybki spint z psem :) Jak wiecej czasu to na ogół Gorzów - Zdroisko - Rybakowo - Lipy - Kłodawa- Gorzów. Ostatnio Gorzów - Strzelce - Barlinek - Gorzów zapodałem dla odmiany :) Bez napinki, ale też bez zamuły. Praktycznie codziennie kulam jak nie leje (chociaż gdzinę). Daj cynk na kiedy chcesz się ustawić to możemy gdzieś śmignąć. W tygodniu najwcześniej koło 18 w weekendy najlepiej z rańca.

 

OOO Witam :) Gorzów się uaktywnił :) obserwuję temat, może uda się zmontować jakiś wypad rowerowy

 

 

Nigdy nie odładaj tematu pedałowania na później :) Nie obserwuj tylko dołącz!

Żona w ciąży, więc zdyskwalifikowana, ale zmotywuję siostrę i jest nas czworo do tego peletonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Elegancko! Ja obok psychiatryka, wiec możemy się skumać. Trasy: na Wojcieszyce polami i powrót żwirownią- świetna trasa na szybki spint z psem :) Jak wiecej czasu to na ogół Gorzów - Zdroisko - Rybakowo - Lipy - Kłodawa- Gorzów. Ostatnio Gorzów - Strzelce - Barlinek - Gorzów zapodałem dla odmiany :) Bez napinki, ale też bez zamuły. Praktycznie codziennie kulam jak nie leje (chociaż gdzinę). Daj cynk na kiedy chcesz się ustawić to możemy gdzieś śmignąć. W tygodniu najwcześniej koło 18 w weekendy najlepiej z rańca.

 

 

 

Nigdy nie odładaj tematu pedałowania na później :) Nie obserwuj tylko dołącz!

Żona w ciąży, więc zdyskwalifikowana, ale zmotywuję siostrę i jest nas czworo do tego peletonu :D

Może środa o 18 daj znać gdzie się spotykamy  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak ktoś chce jeszcze pojeździć to wbijać na shella  :)

Jak w lasy to też bym pojeździł. 

Na popołudnia mam traskę na Gołębie potem powrót przez Santocko i poligon.

Wychodzi ze 30 km. Ale w sumie bez różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w lasy to też bym pojeździł. 

Na popołudnia mam traskę na Gołębie potem powrót przez Santocko i poligon.

Wychodzi ze 30 km. Ale w sumie bez różnicy. 

No spoko czym ekipa większa tym lepiej  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

 

ja jestem w tygodniu zawsze chętny na jakieś 20+ km (mniej nie chce mi się wyciągać roweru).

Jak jakaś ustawka się szykuje na shellu (tym z McD) to ja bardzo chętnie, dajcie tylko znać kiedy.

 

Pozdro

Roman

Siemanko ja teraz dałem rower do serwisu ale jutro powinien być więc tak planuje w środę jakiś wypad o 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...