Skocz do zawartości

[Rzeszów] skradziony Kross Hexagon F5


Henryka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Dzisiejszej nocy został mi skradziony rower (22/23 maja) - Kross Hexagon F5: http://photos04.istore.pl/37260/photos/big/21818542.jpg
Nówka - sztuka, rower został zakupiony miesiąc temu. Skradziony został z klatki schodowej jednego z rzeszowskich osiedli.
Rower jest biały, z fiolotowo - różowymi elementami, bez błotników, bagażnika. Posiadam kartę gwarancyjną, więc dysponuję numerem ramy i widelca. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - 510 387 309. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt.

Proszę także o wskazówki, co mogę jeszcze zrobić, gdzie zgłosić, by odzyskać swój pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj aukcje internetowe na różnych portalach, często złodzieje po jakimś czasie wystawiają rowery poprostu na sprzedaż. Jeżeli twój posiadał jakieś znaki szczególne po których mógłbyś go rozpoznac to to moze być jedna z szans. Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego to by mi sie nawet nie chciało szukać

Dla Ciebie może to nic nie warty kawałek alu i gumy, ale dla drugiej osoby, były to poniesione koszty + dodatkowe straty w innej formie ( bo może był to główny środek lokomocji do pracy ).

 

Jak już napisano powyżej ; oferty internetowe z Polski, lokalne serwisy ogłoszeniowe, ewentualnie jakiś targ/giełda w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ponad 4k w plecy to już wiem coś o tym...

 

 

http://tablica.pl/oferta/specialized-big-hit-1-fsr-skradziono-ID1T7XX.html#61bf23e0ca



mineło już ponad pół roku i ani śladu !! i już nie mam nawet nadzieji na niego i mam już na ten rower wyj***ne.



Na dodatek gdzieś przed około dwuch dwóch tygodni przed kradzieżą wymieniłem w nim: oponki, klocki hamulcowe i łożyska w zawieszeniu koszt = 500 zł !!

Edytowane przez Puklus
ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się rozglądał bo osiedalch Rzeszowskich, jak coś dam znać ;) bądźmy dobrej myśli :)

Dziękuję!

 

Zaimponowałeś już wszystkim, szkoda, że nic nie wniosło to do tematu poszkodowanej..

 

Henryko, napisz ku przestrodze jak zabezpieczony był Twój rower.

 

Aż wstyd teraz o tym pisać - gruba linka na szyfr cyfrowy.

Jeśli będę miała ponownie rower to:

a) parkować będę nim wyłącznie w mieszkaniu

B) zainwestuję w lepsze zabezpieczenia

Rowerze - wróć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...