Skocz do zawartości

[nowe siodełko]


Riqar

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem, mam giant boulder 510, jeżdze nim troche po asfalcie, troche po lesie, jak jest jakas stroma gorka to nie omieszkam z niej zjechać, jak trzeba podjechać to też podjade, chodzi o to że po takiej jezdzie po 2h z powodu bólu 4 liter odechciewa mi się całej jazdy, musze sie zatrzymac chociaż na 5 min bo nie daje rady, nie wspomne juz o 4 h bo wtedy juz wogole, chce kupic nowe siodelko, moge na nie przeznaczyc 100-150 w porywach do 200, jakie siodelko polecacie, wyczytalem juz na forum, ze sa rozne typy do roznych rowerow i stylow jazdy, jakie jest do mojego stylu dobre, prosilbym o jakies konkretne modele lub jakimi czynnikami mam sie kierowc przy zakupie, jezdze czesto i duzo ale ogolnie o rowerach mam male pojecie wiec prosze tez o wyrozumialosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę Ci powiedzieć że każdy tyłek jest inny, tak więc każdy musi sam metodą prób i błędów dobrać odpowiednie dla siebie siodło; ja używam tylko selle italia, właśnie mam zamiar kupować trzecie w swej karierze i z pewnością będzie to produkt tej właśnie firmy... nigdy nie miałem problemu z bólem 4-ech liter jeżdząc na tych siodełkach... co do modelu to kup taki na jaki Cię stać, budową się praktycznie nie różnią a tylko rodzajem użytych materiałów i image'em

daj znak po zakupie nowego jaki jest efekt :)

 

a może warto zainwestować w getry z "pampersem"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...