Skocz do zawartości

[rower] Haibike


AndySchleck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie są Wasze opinie na temat marki Haibike? jestem zainteresowany kupnem modelu Big Curve RC z 2012 roku. Roweru będę używał głównie do jazdy lasami, parkami, może od czasu do czasu w góry, maraton jak już to tylko po to żeby się sprawdzić, nie nastawiam się na robienie wyników, bo to rower nie z tej półki cenowej i nie ta forma ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam model w rozm 52(20,5').. Kupiłem go w listopadzie... Dopiero teraz go "docieram".. Podaj swoje wymiary(wzrost, długość nogi), wtedy będziemy wiedzieć czy wogole pasuje Ci ten model... Ja mam 187cm wzrostu, noga 87... pewnie większość powie, ze jeżdżę na za dużym rowerze :) ... W tym rozmiarze gorna rura ma 640mm, ale mi to pasuje. Lubię mieć wyciągniętą pozycję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam model w rozm 52(20,5').. Kupiłem go w listopadzie... Dopiero teraz go "docieram".. Podaj swoje wymiary(wzrost, długość nogi), wtedy będziemy wiedzieć czy wogole pasuje Ci ten model... Ja mam 187cm wzrostu, noga 87... pewnie większość powie, ze jeżdżę na za dużym rowerze :) ... W tym rozmiarze gorna rura ma 640mm, ale mi to pasuje. Lubię mieć wyciągniętą pozycję..

 

 

Mam 188cm wzrostu, długość nogi 88cm, jutro najprawdopodobniej pojadę do sklepu zobaczyć haibike'a w tym rozmiarze - 52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...