Skocz do zawartości

MTB Olejnica - zaliczona


Radssonn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niestety nie dojechałem do Sulechowa z przyczyn technicznych.
Auto mi padło i nie miałem jak dojechać z Zielonej.
Niby niedaleko, ale po całym tygodniu w pracy to niebyłby najlepszy pomysł.

Kasiora była wpłacona i pieniądze przepadły, ale co zrobie :)

A u Ciebie jak poszło?
w następnym wyścigu biorę udziął, ale nie liczę na jakieś wysokie miejsce. Brak czasu na dwa kółka w tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za wspólne ściganie! Również miło było poznać! Mam nadzieję, że jakoś przed następnym wyścigiem uda mi się do Nowej Soli zajechać na jazdę!

 

 

Ooo fajnei że coraz więcej ludzi śmiga. Ja jechałem w Olejnicy i w Sulechowie. Do Kargowej nie dotarłem niestety, mimo oplaconego wpisowego... Jakoś przemija mi chęc do jeżdżenia po lesie za pieniądze ;) Coraz bardziej jaraja mnie bike parki typu singltrek. Jakby ktoś był chetny na wypad pod Smrk to walić na PW. Średnio raz, dwa razy w miesiącu smigamy polatac po ściezkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ooo fajnei że coraz więcej ludzi śmiga. Ja jechałem w Olejnicy i w Sulechowie. Do Kargowej nie dotarłem niestety, mimo oplaconego wpisowego... Jakoś przemija mi chęc do jeżdżenia po lesie za pieniądze ;) Coraz bardziej jaraja mnie bike parki typu singltrek. Jakby ktoś był chetny na wypad pod Smrk to walić na PW. Średnio raz, dwa razy w miesiącu smigamy polatac po ściezkach :)

 

Ja! Ja! Pod Smrek bardzo chętnie.

A kto ma chęć na Obiszów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ooo fajnei że coraz więcej ludzi śmiga. Ja jechałem w Olejnicy i w Sulechowie. Do Kargowej nie dotarłem niestety, mimo oplaconego wpisowego... Jakoś przemija mi chęc do jeżdżenia po lesie za pieniądze ;) Coraz bardziej jaraja mnie bike parki typu singltrek. Jakby ktoś był chetny na wypad pod Smrk to walić na PW. Średnio raz, dwa razy w miesiącu smigamy polatac po ściezkach :)

Ja! Ja! Pod Smrek bardzo chętnie.

A kto ma chęć na Obiszów?

No to jak checi sa to wstępnie przyszła sobota z rana lecimy na Nove Mesto.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie sotkamy się na trasie być może. Obserwować... Latam na białym specu w czerwonym kasku met'a. Koszulka żółto czarna :)

A ten zlot to widze taki nie duży, z tego co wyczytałem 19 osób. Chyba że temat nie zaktualizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...