Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i proszę o pomoc,

Wczoraj 21 kwietnia 2013 ok. godziny 11.05 skradziono żonie rower Kellys Viper 6.0 spod centrum handlowego King Cross Marcelin w Poznaniu. Rower wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu praktycznie nowy, dodatkowo miał założone błotniki SKS Crusher takie jak na załączonych zdjęciach. Numer ramy: 20800045. Jeżeli ktokolwiek będzie miał jakieś informacje bardzo proszę o kontakt.

kellys_viper_6.0.jpg

crusher_front.jpg

crusher_rear.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

pracuję w King Crossie i będę się rozglądał (choć to akurat ma małe znaczenie). Policja zabezpieczyła monitoring z galerii? Rower pod głównym wejściem stał? Jakoś zabezpieczoy? Codziennie jeżdżę tam do pracy rowerem, ale nawet na minutę bym go nie zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziękuję za zainteresowanie tematem. Rower stał przypięty do stojaka rowerowego przed głównym wejściem, zabezpieczenie zostało odcięte. Policja w trakcie interwencji zabezpieczyła nagranie z monitoringu. Niestety sprawa toczy się bardzo powoli bowiem dla Policji nie ma większego znaczenia to, że skradziono komuś jego jedyny środek transportu. Nie udostępniono mi jeszcze kopii nagrania a zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że mógłbym znać sprawcę z widzenia. Przeglądałem fora rowerowe i w Poznaniu ginie bardzo dużo rowerów. Miasto zachęca nas do poruszania się na dwóch kółkach niestety nie robi nic by można spokojnie, bez strachu zostawić rower w miejscu publicznym. Czy trudno wyznaczyć zespół dziesięciu osób, który zająłby się sprawami kradzieży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ukradziono mi rower również pod King Crossem 29.04.2013, ok godziny 15.

Biały Kellys Viper 1.0.

Rower był przypięty za koło i ramę do stojaka rowerowego przed wejściem od strony ronda. Jest monitoring, postój taksówek- nikt nic nie widział. Ochrona King Crossa "nic nie może powiedzieć"..

Rower miał zamocowany czarny bagażnik, nóżkę, dzwonek, licznik lampki (na ramie kierownicy i na bagażniku). Jeśli ktoś  miałby info to proszę o kontakt aganow002@wp.pl

Pewnie działa tam jakaś zorganizowana grupka złodziei obserwująca kto jaki rower zostawi. Oprócz mojego roweru stało jeszcze kilka innych. Mój kupiłam w weszłym roku.

 

 

post-164161-0-16895600-1367825680_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...