Skocz do zawartości

[szczecin, bukowe] kto chętny pojeździć z "babą"?


KalistaSky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

...jeśli nie przekraczałeś Przesącińskiej prowadzącej do Polic to chyba ja Ciebie zaskoczę :)
podobno nie można przekroczyc dwa razy tej samej ulicy  czy jakoś tak :) ale ja to robię notorycznie


...podjazd to jest dobry na prawobrzeżu w stronę Hotelu Panorama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam objeżdżony prawie cały las wokół polic. Czerwony szlak koło mścięcina znam i zjazd jest przedni. Między przesocinem - leśnem - siedlicami - policami jest dużo ścieżek i dużo wąwozów, ciekawe strumyczki przez które można się przeprawiać :) Jutro Damian późnym popołudniem chcesz jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

tak, ja (Dawid) chcę jutro późnym popołedniem uderzyc "tradycyjnie" czerwonym aż do Mścięcina (co za nazwa). A potem na powrót już wolnej kto jak chce się dopina :)
Powrót jak pisałem - tradycyjnie Wąwozy (a jak do nich to zależy od Towarzystwa) a potem nowy objazdem, Kamienny uścisk, skarpa nad Gubałówką i na koniec Roller.
Mocny zygzag jak patrzę na mapę ale może byc ciekawie - chcę sprawdzic jak się to ma w całości ( i czy jeszcze pamiętam trasę).

jak by co do 14-15 piszę na FR, a potem przechodzę na GSM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

allllle pogoda :)

plan jest taki - wychodzę z biura koło 16.20-22 i jadę w stronę Polic Mścięcina czerwonym
Tam koło 17 -17.10 (powoli bo to rozgrzewka)
Piwko z tobikiem ( :) )
błądzenie jego trasami aż do Zwalonych (pod zwalonymi pewnie koło 18)
potem nowe plus Roller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej KOLEDZY!! I jak tam udała się wczorajsza podróż :-) ?? Ja dzisiaj ruszam jakby ktoś chętny - najpierw ostrzej Wkrzańska w kierunku Polic, Siedlic. Potem Arkonka i liczne podjazdy do Wieży oraz liczne techniczne zjazdy :-) Jakieś 2 do 2,5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

przyjemnie było, nawet bardzo
Tempo średnie i do pogadania w trakcie
Ja pociągnąłem Tomka jakimiś bezsensownymi zaśmieconymi podjazdami
A on mnie sprowadzał pięknymi singlami nad parowami, TRAWERSUJĄC :)

ps:terenów między Mścięcinem a Siedlicami nie zdążyliśmy obaczyć, to na następny raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...