Skocz do zawartości

[szczecin, bukowe] kto chętny pojeździć z "babą"?


KalistaSky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

..zważywszy na to co dziś mamy za oknami pogoda WYBITNIE nam się wczoraj udała Panowie:)
A pomimo mojego specyficznego podejścia do "łendomondo" to tobiku lub kolcichy - zapodacie sumę przewyższeń i długośc wczorajszej pętli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się robi :-) Wczoraj było bardzo przyjemnie i dzięki Ci Anarchy za pokazanie fajnych ścieżek. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie poślizg czasowy i późniejszy mandat za gnanie do chaty...

 

Podaje dane:

 

przewyższenia: +870,08/-869,3

 

dystans: 29,05km

 

czas czystej jazdy: 1h55min56sek

 

I czekam/ przynajmniej ja/ na powtórkę - tylko dłużej i szybciej :-)

 

I jutro chyba odpuszczam te zawody... Pogoda zniechęca, a poza tym dzisiaj meczyk bez piweczek, to lekka lipka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

(a mówiłem: nie gnaj, nie gnaj ech...)
jeżeli to jest 30km raptem to chyba musielibyśmy zrobic podwójne kółko żeby nabic więcej kilometrów, wczorajsza trasa może byc wydłużona nieznacznie (a przy tym mniej asfaltu) - od miejsca gdzie zatrzymaliśmy się pod sklepem a potem do góry brukiem, skręcamy w połowie drogi w prawo na niebieski szlak (pokazywałem w trakcie jazdy Tomkowi), stamtąd aż do rezerwatu dendrologicznego w Glinnej (jest tam taki przyjemny fragment) i na powrót do czerwonego szlaku koło stadniny (tam gdzie stała wielka MAPA która nas URATOWAŁA :) )
Jeszcze można przedłużyc trasę o Chlebowo i objazd jeziora binowksiego. Czyli całe pięcdziesiąt może by się udało wykroic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Serwus Ekipa
Kolejny Długi Weekend przed nami to i Dłuższa Trasa. Mnie nie ma (Sudety) ale kolega "nie forumowicz" mieszkający przy samej Puszczy Bukowej narysował mi propozycję przedłużenia w prosty sposób trasy (tej co ostatnio) do jakiś 50-55 km z możliwością np ominięcia odcinka żółtego szlaku ( ;):)  ).
Jeśli się Wam Pany przypadkiem uda zgadać na wyjazd i zainteresowani bylibyście wskazówkami - mailowo służę pomocą (najpóźniej do jutro wieczór).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram :-) ok 16tej startuje: najpierw Wkrzańska, potem Arkonka. mój nr to 504 026 705 jakby co.



Co do pogody, to nie ma co patrzeć - codziennie co innego mówią - dziś miało lać i co... Z dnia na dzień - a dla nas tak naprawdę nie ma złej pogody (oprócz gradobicia...) W śnieżycy też się jeździło :-) A mycie - myjnie bezdotykowa i heja - tylko później dobrze wysmarować wszystko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak chcesz wyślę Ci zdjęcie łożyska sterów kolegi co też mył z daleka i uważał,  i "w ogóle pieprzę głupoty"
Ale mogę też nic nie mówić - róbta co chceta Panowie - wasze rowery

Ja jak nie miałem warunków - wiaderko, podwórko, mydliny. Da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wystarczy poczekać... Ja mam bardzo słabe warunki do mycia roweru i planowałem jechać na myjnie i możliwie delikatnie to zrobić, jednak w zeszłym tygodniu złapała mnie taka ulewa, że najmniejsza drobina piasku czy błota na nim nie pozostała. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem w zeszłym roku na Rugii i cały dzień lało, po tym odstawiłem rower na ścianę i wisiał tak przez tydzień, po tygodniu go dopiero zacząłem konserwować, łańcuch był lekko czerwony i nie działały żadne biegi :) (linki się zatarły)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...