Skocz do zawartości

[szczecin, bukowe] kto chętny pojeździć z "babą"?


KalistaSky

Rekomendowane odpowiedzi

Lajtowa rundka była dzisiaj. Tak jak pisałem zaczęliśmy z chłopskiej i dalej żółtym szlakiem. Do kapliczki górka i już nie wspinaliśmy się dalej, tylko wjechaliśmy w czarną (nie zieloną jak pisałem wcześniej). Trasa nie zbadana jeszcze. Nie wiedzieliśmy co nas czeka. Czarna bardzo fajna, miejscami świeżo wysypane kamienie dla wyrównania gruntu, ale cały czas z górki. Zastanawialiśmy się kiedy będzie pod górkę, ale nie było. Z rozpędu przejechaliśmy Kijewo i wylądowaliśmy na plaży w Dąbiu :). Później powrót Przestrzenną i Eskadrową na Bukowe. W sumie 23 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajtowa rundka była dzisiaj. Tak jak pisałem zaczęliśmy z chłopskiej i dalej żółtym szlakiem. Do kapliczki górka i już nie wspinaliśmy się dalej, tylko wjechaliśmy w czarną (nie zieloną jak pisałem wcześniej). Trasa nie zbadana jeszcze. Nie wiedzieliśmy co nas czeka. Czarna bardzo fajna, miejscami świeżo wysypane kamienie dla wyrównania gruntu, ale cały czas z górki. Zastanawialiśmy się kiedy będzie pod górkę, ale nie było. Z rozpędu przejechaliśmy Kijewo i wylądowaliśmy na plaży w Dąbiu :). Później powrót Przestrzenną i Eskadrową na Bukowe. W sumie 23 km.

A nie złapała was burza? i mozę lepiej ze nie pojechałam bo nei wiem czy na dizeń dzisiejszy dałabym radę przejechać ponad 20 km. chociaż wiadomo że wszystko od tempa zależy i terenu:) 

 

Witam. Ja w puszczy wkrzańskiej buszuję ale jest możliwość i w bukowej. Teraz też pracuję nad formą bo miałem spory przestój :)

 no ja przestój też miałam:) a jak będzie okazja to zapraszam na prawy brzeg:)

 

 

O mi pasuje :]

mi też:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahahahaaaaa!!!!

 

brawo! brawo!

no:D następnym razem powiesicie mnie kołami do góry, ok?:D

 

co jakiś czas patrzyłam czy ktoś odpisał, ale nic nie było i dopiero kiedy odświeżyłam stronę pojawiło się powiadomienie:(z resztą i tak lunęło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było krótko i bardzo mokro :). Tylko szmaragdowe i  powrót w strugach deszczu. Najgorsze są pierwsze krople. Jak już wszystko przemoczone do ostatniej nitki, to nie jest już tak źle, ale wiaterek zawiewał i trzeba uważać na zdrówko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było krótko i bardzo mokro :). Tylko szmaragdowe i  powrót w strugach deszczu. Najgorsze są pierwsze krople. Jak już wszystko przemoczone do ostatniej nitki, to nie jest już tak źle, ale wiaterek zawiewał i trzeba uważać na zdrówko :).

dziś dużo ładniej:) postaram się być na 18 na pętli:) 

jak ktoś chętny to może się podłączyć:)

Do zoba!

 

ok, zaraz wychodzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Wszystkim. Z chęcią któregoś razu się podłączę na Bukowe wycieczki. Trasy kojarzę tylko z maratonów Gryfa, a smaczek jest na więcej. Mieszkam na drugim końcu miasta / Puszcza Wkrzańska/ więc kawałek będę miał zawsze :-) Na dobry początek :-)

Więc pozwolę sobie obserwować posty i jak mi termin podpasuje, to się odezwę. A jakby co, to serdecznie zapraszam - i pewnie Anarchy podzieli moje słowa - do nas do Puszczy Wkrzańskiej - też jest u nas milutko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Serwus Kazik, chwalił Cię Topbike lub kolcichy (nie pamiętam), dziś wstępnie Głębokie 16,30 choć ja nadal postuluje nad Bukowym (szczególnie, że pogoda sprzyja a dzień długi)
Na dwa auta można by się podrzucić pod Szmaragdowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Kazik, chwalił Cię Topbike lub kolcichy (nie pamiętam), dziś wstępnie Głębokie 16,30 choć ja nadal postuluje nad Bukowym (szczególnie, że pogoda sprzyja a dzień długi)

Na dwa auta można by się podrzucić pod Szmaragdowe.

 

 

Ok, moze Bukowe jutro ? jade z Gumieniec, Ty/Wy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jutro będzie futro.. i deszcz :)
Ze wsi Gumieńce (sam tam mieszkam) masz tak samo blisko do Głębokiego jak i Szmaragdowego (choć sama droga do przyjemnych nie należy :) )
To jak robimy? Bo ja bym chciał topbika namówić na Bukowe, zawsze to lepsze trasy od Wkrzańskiej (co tu kryć). Kolcichy też się już spocił na myśl o "górach" :)
Ja mam mega piszczące klocki ostatnio to w sam raz postraszymy dziki i sarny :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...