Skocz do zawartości

[rama] Jakiej firmy 29er carbon czy aluminium


szynas222

Rekomendowane odpowiedzi

Ok juz sie zdecydowalem wymieniam ta rame kross na cos innego wrzucie mi prosze jakues propozycje akuminium pod moj wzrost 192 i dkugos nogi 88-89...Jednak zdecyduje sie na rane aluminiowa z racji tego ze na karbon trzeba szykowac ok 4 tys zl a mysle ze dobry akuminium do 2 tys kupie...

 

P.S. Pozatym jakus upadek w lesie i karbon moze peknac...Wydaje mi sie ze ten materual na szose jest ok w teren juz mniej...

 

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez szynas222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja bym wybrał ramę Orbeii z modeli Alma http://allegro.pl/rama-orbea-alma-hydro-29-rozm-m-mtb-29er-i3116300778.html   sam posiadam Alme H50 i jestem mega zadowolony, mam 190cm wzrostu a mam rozmiar M ramy i jest dla mnie idealna :) A na dodatek dożywotnia gwarancja na ramę jak się zarejestruje  na stonce Orbeii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli popularność i brak rozgłosu się nie wykluczają to być może faktycznie w Norwegii jest to produkt cieszący się uznaniem :)

 

A pomysł dobrania pod siebie konkretnego zamówienia jest bardzo dobry, szczególnie przy takich rozterkach.

Założyciel tematu jednak już z tego co wiem wybrał "woła roboczego" i jest nim.... Kross :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli popularność i brak rozgłosu się nie wykluczają to być może faktycznie w Norwegii jest to produkt cieszący się uznaniem :)

 

A pomysł dobrania pod siebie konkretnego zamówienia jest bardzo dobry, szczególnie przy takich rozterkach.

Założyciel tematu jednak już z tego co wiem wybrał "woła roboczego" i jest nim.... Kross :)

 

 

na razie postawilem na Accent Peak a Krossa sprzedalem...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś informacje na temat tej ramy ? wagi 18 i 19,5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga ramy w rozmiarze 21` to 1536 gr. W 19,5` będzie jakieś 1490 g. i 1450 g. w 18`. Ale to są wagi ram matowych, malowane na kolorowo są cięższe.

Sam posiadam ramę On-One ale na kola 26`, mam ja od roku czasu, fajna, sztywna i tania. Ramy raczej nie oszczedzam, startuje w maratonach, zawodach XC itd. i daje rade.

Edytowane przez jobba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...