Skocz do zawartości

[ rower] 3000 zł - Carbon?


kresowiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że tutaj takich tematów było już miliard, ale chciałbym rposić o poradę czy warto pchać się w coś takiego:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3170480392&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

trochę siedzę w temaci rowerów szosowych, ale o takiej marce pierwsze słyszę, więc pewnie to jakaś rama teamowa. Komponentó pazzaz też nie znaju. Google mówi, że to Tajwan, więc trzeba do tego podchodzić ostrożnie.

 

Za każdą odpowiedź będę szczerze wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, 9rz to trochę przeżytek, jeśli chcesz wydać tyle kasy. Firma nieznana, osprzęt wiekowy...

to, że Tajwan o niczym nie świadczy, lepszy Tajwan niż Chiny ;) ale mniejsza z tym, ja bym w to kasy osobiście nie pakował.

No i nie rozumiem tego chorego wręcz pędu za karbonem, stare ramy nie będą się wiele różniły od nowszych aluminiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest w pełni karbon. Karbonowe są tylko rurki ramy. Mufy prawdopodobnie alu , pokryte warstwą karbonu w celu poprawy designu. Ta technologia nie jest stosowana już od dobrych kilku lat... Taj jak kolega powyżej stwierdził - trochę przeżytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...