Skocz do zawartości

[Firma Kross]Zbiór pęknięteych ram Kross


szynas222

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wynika z tego, że każdy chcę kupić jak najlepszy sprzęt jak najtaniej. Producent robi więc tanio. Jak to mówią: Chytry 2 razy traci. Ja wolę kupić w dużym sklepie drożej, ale mieć gwarancję. Kross, RS, Fox też tną koszty. Klient chcę sprzęt premium w cenie sprzętu budżetowego, więc dostaje kiepską jakość z ładną naklejką/znaczkiem. Mam nadzieje, że w którymś momencie producenci odbiją się od dna i wróci jakość. Na razie jest bylejakość. Rowery 15 letnie są w lepszej formie niż jednoroczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt ma wytrzymać do końca gwarancji. Dalej to loteria. Klienci chcą tanio. Pokazują to wątki na tym forum z żalami, że coś nie działa choć kupione jako nowe na Allegro. Osobiście żadnego roweru, elektroniki czy amortyzatora bym nie kupił na Allegro. Nigdy nie masz gwarancji, że cię nie oszukają i nie wcisną odrzutu produkcyjnego lub składaka z kilku egzemplarzy.

Producent też chce jak najwięcej zarobić, więc tnie koszty produkcji. Cierpi na tym jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...