Skocz do zawartości

[ Błędy ] Na forum


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Troche tego się narobiło :

1 Scalanie tematów nie działa

2 linki http://forumrowerowe.jgc.pl/index.php?s=&s...ndpost&p=194027

3 "Próbujesz zapostować wiadomość zawierającą większą liczbę emotikon niż jest to dozwolone. Zmniejsz liczbe emotikon i wyślij ponownie wiadomość " :twisted: Co to ma być wogóle ? Jak strzelam długie wypracowanie to i emotek jest więcej

4 Zmiana rozdzielczości zdjęć w pełnej edycji postów też nie działa

5 Cytowanie selektywne w FireFox nie działa - da się to zrobić ?

6 Brak opcji Temat wygaśnie za X dni

Prosiłbym o zwalczenie tych dolegliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. Mnie działa jakoś tak wybiórczo ;) ... Wczoraj np. udało mi się scalić 2 tematy, a 2 kolejnych już nie... Dodam, że w obu przypadkach tematy doczepiane znajdowały się w dziale Testy->Rowery, a tematy, do których doczepiałam, w dziale Rowerowe...->Rowery/Ramy (więc to faktycznie funkcjonuje jak loteria)...

7. Nie działa opcja przenoszenia postów z tematu do tematu. Czasem da się ją obejść dookoła (zakładając dla wydzielanych postów nowy temat i ten następnie podłączając do docelowego) - ale, jak już wspomniałam wyżej, łączenie tematów również nie zawsze działa :( ...

Pozdrówko na przyczepkę ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

1. nie mam pojecia, czemu i jak to naprawić. Po maturkach się tym trzeba będzie zająć.

2. Kiedy się coś linkuje, trzeba zawsze podać http://

3. Maksymalna liczba emotek na jeden post, to 10 - niektorzy przesadzają z ich używaniem

4. rozwiń punkt - nie korzystalem z tego

5. nie

6. jak brak? przecież pisząc nowy temat masz opcje "od do" - muszisz wpisać datę.

7. jak w 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co do pkt4, Kiedy damy pełną edycje postu zawierającego obrazek i klikniemy na niego wtedy zaznacza się ( tak jak w wordzie ) jednak po złapaniu np za 1 z kwadracików i zmniejszeniu fotki - obrazek się nie zmniejsza, pozostaje zawsze taki sam.

 

Co do linkowania przez moduł - próbowałem i raz działa, a raz nie.

 

TEST LINK - tu się udało jednak w tym temacie

http://forumrowerowe.jgc.pl/index.php?s=&s...ndpost&p=194205 juz nie było tak rozowo

M196254_1.jpg

dalem obrazek abys obaczyl o czym mowie odnosnie pkt 4 :)

 

Nie dałoby rady zwiększyć ilości emotek załóżmy do 15 ? Przy dłuższych wypowiedziach przydają sie.

 

Kolejna sprawa właśnie dodawałem fotki z 1/4 mili i po podglądzie postu wyskoczyło mi to :

"WYSTĄPIŁ NASTAĘPUJĄCY(E) BŁĄD/BŁĘDY

Przepraszamy, ale umieściłeś większą niż można ilość grafik " - wszystko ok ale przy trzeciej force... ? załadował tylko 1 a do 2 podał linki

 

Jeżeli ta "Galeria" jest powodem dla którego nie można dodać zdjęc w postach to ja jestem przeciwny :] i to mocno :]

 

Zobacz tu forum Kony jest postawione na tym samym skrypcie i maja tam normalna galerie, uwazam ze byloby to wiele lepsze rozwiazanie http://www.konaworld.com/owners%5Farea/ind...&module=gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

Czemu nie mogę mieć w sygnaturce więcej niż 1 grafiki?

A z tego co widze niektóre osoby mają nawet 5...

 

 

bo to pewnie kwestia max ilosci znakow, a nie grafik.

grafiki w moim przypadku sa linkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Root Admin

dobra już dobra.. zaraz będzie więcej :)

 

Z tego co zauważyłem, raczej to nie to. Ale nieważne...zapomniałem że mam Photoshopa na stanie...i problem już rozwiązany :)

 

Spokojnie, walczymy z tym, przynajmniej ja, jak widze kogos, kto ma wiecej grafiki, to mu zwracam uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być więcej :)

Przynajmniej jeśli chodzi o popularne ostatnimi czasy userbary :)

Jak ktoś dobrze pokombinuje [czytaj > zna sie na PS lub PSP i wie co to Imageshack :)] to w jednej grafice będzie miał ok. 30 UB i żadnego problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zauwazylem taki oto problem. Pisze sobie posta i niekiedy zdarza sie tak, ze nie widze go potem napisanego. Mysle sobie cos nie poszlo i zabieram sie do ponownego pisania, ale tak patrze w ostatnio napisane posty i ten moj uprzednio napisany tam jest, ale jak sie ponownie udam do topicu to posta jednak tam nie ma :(Zjawisko ma charakter losowy i nie zawsze sie objawia. Zastanawiajace jest czy inni te posty widza, a tylko ja ich nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam pewien problem z logowanim. Taki maksymalnie dziwny. Otóz w opcjach logowania mam zaznaczone aby logowało mnie automatycznie. Gdy wejdę na stronę to napisane jest, że nie jestem zalogowany. Gdy chcę się zalogować, to po podaniu loginu, hasła i potwierdzeniu wyrzuca mi "nie można wyświetlić strony" natomias, gdy kliknę "pomoc" to wtedy pojawia się informacja, że jestem zalogowany i wtedy już mogę przeglądać forum i pisać normalnie. Skąd taki kwiatek ?

 

Przepraszam, jeśli jest już wątek na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałem zwrócić na , prawdę mowiąc, małoistotną sprawę, mianowicie w Profilu, w wyswietlaniu daty występuje błąd stylistyczny:

 

Urodziny 22 Listopad 1986

 

Dla przykładu wkleiłem swoją datę urodzin.

Bład stylistyczny polega na tym, że zapis ten powienien wyglądać następująco:

 

Urodziny 22 Listopada 1986

 

 

Uzasadnienie jest takie, że listopad (jak i każdy inny miesiąc) jest tylko jeden, a nie ileś tam.

 

Pozdrówko... polonistyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mnie też ono nie działa.

Dla jasności :) : chodzi o ten prostokącik na dole z lewej strony pod listą tematów w danym dziale (również w opcji: Twoje tematy), gdzie widnieje liczba stron w tymże dziale, a na białym polu można wpisać nr strony, do której chce się skoczyć. Otóż: nie można go wpisać. Bardzo to utrudnia przeglądanie forum, kiedy stron z tematami jest więcej niż 3 (tylko tyle okienek wyświetla się automatycznie).

Mam nadzieję, że nie zagmatwałam podwójnie :)

Pozdrówko raportujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...