Skocz do zawartości

[Kraków] Szukam towarzyszy do jazdy!


Rodanol

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w KRK od niedawna i nie znam żadnych rowerzystów... :(

Niedługo mam nadzieję zrobi się ciepło i szukałbym towarzystwa. Jako, że jestem młody i raczej w pełni sił to interesowały by mnie raczej jakieś dłuższe w miarę wymagające trasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem w KRK od niedawna i nie znam żadnych rowerzystów... :(

Niedługo mam nadzieję zrobi się ciepło i szukałbym towarzystwa. Jako, że jestem młody i raczej w pełni sił to interesowały by mnie raczej jakieś dłuższe w miarę wymagające trasy :D

Witam. Ja jeżdżę w trasy po okolicach Krakowa. Jest to mieszanina asfaltów, szutrów, leśnych i polnych dróg gruntowych. Jeżdżę przeważnie w soboty albo niedziele. Odcinki 120-210 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w KRK od niedawna i nie znam żadnych rowerzystów... :(

Niedługo mam nadzieję zrobi się ciepło i szukałbym towarzystwa. Jako, że jestem młody i raczej w pełni sił to interesowały by mnie raczej jakieś dłuższe w miarę wymagające trasy :D

 

Zajrzyj tutaj http://www.facebook.com/OTR.Krakow?fref=ts, pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co tu tak cicho? wiosna sie zaczela pustki na forum małopolska jakby był środek zimy

nie używam facebooka więc może tutaj kogoś znajde do jazdy po górkach

Na I raz można sie umówić w krakowie a pózniej pojechać w jakiś beskid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małopolska mało urowerowiona co dla mnie jest dziwne bo warunki wyśmienite lub każdy ma z kim pedałować i nie szuka.  W ubiegłym sezonie podczas wypraw na okoliczne szczyty Beskidu Wyspowego raz tylko spotkałem rowerzystę, pogawędziliśmy trochę i każdy pojechał w swoją strone.   Bida z nyndzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc proponuję żebyśmy stworzyli grupę wycieczkową! Sama jestem z Lublina, w Krakowie mieszkam od niedwna i też dziwi mnie bardzo to, że jakoś dużego ruchu rowerowego tu nie widać. A okolice Krakowa są miejscami baaaardzo malowicze! Sama mam trekkinga, lubię jeździć po różych terenach (raczej utwardzone), i z chęcią bym poznała ludzi chętych na wypady rowerowe w okolicach Krakowa. Dystanse wiadomo, uzależnione od pogody i chęci, dla mnie optymalne to 60-150 km dziennie ;) Kto sie pisze? 

 

Z pozdrowieniami,

astaris

 

Małopolska mało urowerowiona co dla mnie jest dziwne bo warunki wyśmienite lub każdy ma z kim pedałować i nie szuka.  W ubiegłym sezonie podczas wypraw na okoliczne szczyty Beskidu Wyspowego raz tylko spotkałem rowerzystę, pogawędziliśmy trochę i każdy pojechał w swoją strone.   Bida z nyndzą 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc proponuję żebyśmy stworzyli grupę wycieczkową! Sama jestem z Lublina, w Krakowie mieszkam od niedwna i też dziwi mnie bardzo to, że jakoś dużego ruchu rowerowego tu nie widać. A okolice Krakowa są miejscami baaaardzo malowicze! Sama mam trekkinga, lubię jeździć po różych terenach (raczej utwardzone), i z chęcią bym poznała ludzi chętych na wypady rowerowe w okolicach Krakowa. Dystanse wiadomo, uzależnione od pogody i chęci, dla mnie optymalne to 60-150 km dziennie ;) Kto sie pisze? 

 

Z pozdrowieniami,

astaris

My już z Rodanolem jeżdzimy od miesiąca. Jutro o 9 rano wyruszamy z Mydlnik i objeżdżamy Kraków dookoła (Rząska- Modlniczka-Zielonki-Węgrzce-Raciborowice-Łuczyce-Niepołomice-Chorągwica-Świątniki Górne-Mogilany-Skawina-Ściejowice-Liszki-Morawica-Rząska-120 km ).

 

Ja się piszę, ale nie zawsze - praca, dziecko... Ale pamiętajcie o mnie:) P. Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Jutro 9 rano ruszamy z Mydlnik na 120 km. Objeżdżamy Kraków dookoła ( Zielonki-Batowice-Niepołomice-Świątniki Grn.-Skawina-Liszki-Morawica-Mydlniki, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak późno o tym napisałeś, z chęcią bym się przyłączyła;) daj znać następnym razem trochę wcześniej. pzd!

My już z Rodanolem jeżdzimy od miesiąca. Jutro o 9 rano wyruszamy z Mydlnik i objeżdżamy Kraków dookoła (Rząska- Modlniczka-Zielonki-Węgrzce-Raciborowice-Łuczyce-Niepołomice-Chorągwica-Świątniki Górne-Mogilany-Skawina-Ściejowice-Liszki-Morawica-Rząska-120 km ).



Jutro 9 rano ruszamy z Mydlnik na 120 km. Objeżdżamy Kraków dookoła ( Zielonki-Batowice-Niepołomice-Świątniki Grn.-Skawina-Liszki-Morawica-Mydlniki, 

 



A na jakich rowerach jeździcie? Szosy/ górale/ trekkingi? Dajcie traka z trasą jeżeli macie jakieś endomondo czy coś :)

Szkoda że tak późno o tym napisałeś, z chęcią bym się przyłączyła;) daj znać następnym razem trochę wcześniej. pzd!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astaris ma rację :) Ale rozumiem, że nie widziałeś tematu wcześniej. A poza tym, nie wiem czy wytrzymałbym taki dystans przynajmniej na tą chwilę), więc mam lepszą wymówkę - siedzę kamieniem w domu i pilnuję Młodej ;)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak późno o tym napisałeś, z chęcią bym się przyłączyła;) daj znać następnym razem trochę wcześniej. pzd!

 

 

A na jakich rowerach jeździcie? Szosy/ górale/ trekkingi? Dajcie traka z trasą jeżeli macie jakieś endomondo czy coś :)

Jeżdzimy na góralach. Niestety nie orientuję się co to jest trak i endomondo. Za dwa tygodnie planujemy trasę Kraków-Ściejowice-Wola Radziszowska-Sułkowice-Harbutowice-Zarabie-Myślenice-Polanka-Kaimówka-Łobzów-Konary-Wróblowice-Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję założyć specjalny nowy temat (np. Wrocław ma temat "[Wycieczki] Wrocław zgłoś się") i informować z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem o swoich planach wyjazdowych.

Wtedy na pewno ktoś chętny się zgłosi. 

Z czasem jest też szansa na zebranie w miarę stałej fajnej grupy i organizowanie nawet i większych wyjazdów (jak w grupie dolnośląskiej).

Myślę, że tu mogę służyć jako łącznik z grupą dolnośląską i możemy wtedy myśleć też o wspólnych wyjazdach na imprezy robione przez tę grupę (tzw. miniówy dolnośląskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, a mnie akurat nie będzie w Krakowie 1/06-2/06. Dawajcie znać o kolejnych wycieczkach :) może rzeczywiśćie byłoby dobrym pomysłem zakładanie ustawek na tej stronce https://my.dropsport...e=within-a-week ...  a już  najlepiej to i tam i tutaj  na forum. 

Pozdrawiam wszystkich rowerzystów!

Jeżdzimy na góralach. Niestety nie orientuję się co to jest trak i endomondo. Za dwa tygodnie planujemy trasę Kraków-Ściejowice-Wola Radziszowska-Sułkowice-Harbutowice-Zarabie-Myślenice-Polanka-Kaimówka-Łobzów-Konary-Wróblowice-Kraków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, a mnie akurat nie będzie w Krakowie 1/06-2/06. Dawajcie znać o kolejnych wycieczkach :) może rzeczywiśćie byłoby dobrym pomysłem zakładanie ustawek na tej stronce https://my.dropsport...e=within-a-week ...  a już  najlepiej to i tam i tutaj  na forum. 

Pozdrawiam wszystkich rowerzystów!

 

 

Ja jutro chętnie bym gdzieś pojechał - najchetniej trasa urozmaicona i pagorkowata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od połowy czerwca będę w Krakowie to chętnie się przyłączę do jakiegoś tripa, w ile robicie te 120km?

Wszystko zależy od trasy i pogody. Jak jest upał i dużo podjazdów to ok. 9 godzin, a jak jedziemy w stronę Śląska gdzie jest bardziej płasko, a do tego jest chłodno to czas jazdy jest oczywiście krótszy. Od połowy czerwca wycieczki będą dłuższe ( 170-210 km), gdyż na początku lipca jadę na rowerze nad morze i muszę budować formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszytskich!

 

To może by tak zorganizować jakiś wspólny trip nad jezioro Dobczyckie na rozgrzewkę? Co Wy na to?

 

Pzdr!

 

 

Jestem chętny do wspólnego wyjazdu nad Jezioro Dobczyckie - co jakiś czas tam jeżdżę i mniej więcej znam trasy. Jestem z okolic Wieliczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...