Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie łódzkiej strefy fr.org cz. 2


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Piątek 17 marca a potem niedziela 19 marca - taki jest plan ;-)

 

Godz. ok 11-stej. Lokalizacja do ustalenia - wstępnie Las Gałkowski, Las Łagiewnicki lub trasa W-Z z odwiedzinami Piotrkowskiej i Manufaktury - w zależności od tego kto i czy będzie chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpuszczam przez pogodę.

Poprzednio Lutosław pokazał mi bardzo fajny fragment lasu Gałkowskiego - tzn. nie wiedziałem, że tam takie fajne górki.

Pamiętam o twoim pomyśle z trasą WZ ale ja ciągle jeżdżę trasą W-Z , bo przy niej mieszkam, tylko nie do końca -od Widzewa skręcam na Piotrkowską i potem Manufaktura - dokładnie jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pogoda  jak to w marcu a trenować trzeba.

Dziś była rzeźnia na roweruch stacjonarnych. Pot się lał strumieniami. Pierwszy raz byłem w Fit Fabric w Andrespolu ( super opcja w razie kiepskich warunków pogodowych). Pot lał się strumieniami.

 

Co do terenu w naszych okolicach to jest całkiem nieźle (wiadomo góry to to nie są). Pamiętam maraton w Łagiewnikach + wzniesienia, przyjezdni myśleli że u nas płasko jak na patelni a tu szok i rower często trzeba było pchać. Jeszcze za Brzezinami są konkret górki krótkie ale pod ostrym kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jak chcecie przejechać fajną i dość wymagającą trasę w Łagiewnikach i po Wzniesieniach polecam Wam wybrać się na trasę nieoficjalnego rajdu Cyklomaniaka. Jedno kółko to jest ok. 19-20 km ale warto. Jeżeli nie znacie to dajcie znać. Mam ślad, ale też znam i jeździłem tam wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to tym bardziej trzeba to forum ożywić

 

Minęło 5 miesięcy a życia na bikelodz jak nie było, tak dalej nie widać. Coś mi się widzi że nikt nie ma chęci to rozkręcać.

 

Ale mniejsza o to, gdzie aktualnie jeździcie ? Ktoś "odkrył" jakiś nowy teren w mieście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatni miesiąc to byłem wyłączony przez chorobę. Przedwczoraj po miesiącu przejechałem się pierwszy - na tradycyjnej trasie Andrzejów - Piotrkowska- Manufaktura - Andrzejów. Kondycja siadła :-(

 

A co do życia forum - jakie miasto takie forum. Przepraszam ale na największym polskim forum łódzki dział to też porażka. Także raczej to nie fora są temu stanowi winne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt że wracasz do "żywych".

 

Ten dział nigdy nie cieszył się mega popularnością. Czasem ktoś coś skrobnie i na tym koniec.

 

Forum osobne, tutaj Łódzkie, ma potencjał tylko nikt nie kiwnie palcem aby to ruszyć. Zauważ że w Łodzi są grupy rowerowe np. RS-y, gdzie jeden z przedstawicieli był aktywny na forum dawno temu, po czym po jakimś czasie sobie odpuścił. Przedstawiciele innych grup też są tam zarejestrowani, ale jak nikt nie chce tego rozpędzać to forum powoli zamierało i kolejni się wysypywali. Początkowi użytkownicy, gdy forum powstało, udzielali się dość często a teraz są dosłownie w stanie wegetacji. Czemu ? Bo nic się nie dzieje. Może w Łodzi szału nie ma z rowerami, ale na pewno nie jest cisza w temacie rowerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...