Skocz do zawartości

[amortyzator] Dt swiss xmm100


darok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stoję przed zakupem amortyzatora budżet do wydania to dwa tysiące złotych,wymagania to taper i oś15mm,bo swoje ważę 104kg. Mocno zastanawiałem się nad rs rebą z 2013 solo air ale dostałem propozycje zakupu dt swiss xmm 100.Co możecie powiedzieć na temat tego amora jego działania i co by było lepszym wyborem,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak się spodziewałem amor bardzo nie popularny więc i wypowiedzi znikome.To może teraz ktoś się wypowie pomoże w wyborze zakupu.Oklepana rs reba rl oś15 dual air w dobrej cenie szkopuł w tym że rura sterowa to 1.1.8 a u mnie w ramie główka to tappered .Czy po zastosowaniu przejściówek w sterach będzie miało to znaczący wpływ na pracę sztywność itd.Kwotą którą dysponuje mogę zakupić rebę dual air z oś15 bez tappered lub rebę solo air 2013 tapperade mocowanie 9mm,co będzie lepszym wyborem,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiem że już może być lekko nieaktualne, ale od kliku dni posiadam DT Swiss XMM 100 SS z osią 15mm i traperowaną rurą. Wcześniej miałem FOXa. 

Pierwsze odczucia:

- większa sztywność niż fox

- w pracy nie odczułem żadnej różnicy niż na wcześniejszym Foxie. No może po za tym że jest bardziej sprężysty z dość sportową charakterystykom.

- manetka blokady pracuje lekko ale nie jest zbyt ergonomiczna, ale za to bardzo lekka

- DT jest znacznie lepiej wykonany od FOXa, dbałość o detale mnie urzekła. 

 

Będę się starał w przyszłości dokładniej napisać coś o nim. Będę go testował na maratonach i XC więc dopiero po zawodach będę stanie coś więcej napisać. Opinie wyżej są to tzw pierwsze wrażenia i czas je zweryfikuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...