Skocz do zawartości

[okulary] Kross White Camber


Rekomendowane odpowiedzi

OKULARY-WHITE CAMBER -OCENA: BARDZO POZYTYWNA

 

2a5au4l.jpg

 

 

Wizualną ocenę zostawiam wam. Moim zdaniem wyglądają świetnie. Okulary dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Do kupienia w cenie 49,99 zł chociaż mnie udało się je kupić kiedyś za 19,99zł.

Okulary przejeździły ze mną dwa sezony, teraz zaczyna się trzeci i jest z nich bardzo zadowolony. Jeździły w upale, w deszczu i zaliczyły nawet kawałek pustyni. Elementy gumowe-zarówno nosek jak i wykończenia za uszami nie odkleiły się i nie starły. Okulary stabilnie leżą na głowie, nie zsuwają się, nawet przy spoconej twarzy. Jedynie czerwony znaczek krossa starł się w jakiś 50%.

Co do szkieł. Po 2 latach oczywiście poliwęglanowe szkła się trochę porysowały. Po treningu rzucam okulary na półkę, czasami jezdziły z drobnymi w kieszeni na plecach jednak mimo tych rys obraz przez nie widziany jest nadal bardzo dobry (nie ma zniekształceń, deformacji czy innych niedogodności). Co do technicznych aspektów szkieł to posiadają filtr UV 400, zapewniający ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym o długości fali od 200 do 400 nanometrów.

Waga wg producenta to 25 gram (niestety nie sprawdzałem).

Okulary są jak najbardziej warte swojej ceny. Gdyby udało mi się je zdobyć w cenie 19,99 zł ponownie to bez wahania kupiłbym od razy 5 par:)

Jedynym ale przy tym modelu jest brak wersji z jasnymi szkłami.

Edytowane przez Biafra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...