Skocz do zawartości

[9306g] FM056 - czarny 29er by BbartekK


BbartekK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

powód był bardzo prosty, wewnętrzne prowadzenie nie działa tak idealnie, jak można by tego wymagać. W porównaniu do puszczenia linki w pełnym pancerzu stawia znacznie większy opór, czasem wręcz uniemożliwiający wykorzystanie twardszych przełożeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie zestawiona kolorystyka roweru - do mnie przemawia :)

Powiedz mi jak Ci się heble sprawują na tych tarczach ? Wprawdzie można kupić bardziej "wylightowane" tarcze od Twoich ale np. moje chińczyki XON 160mm (81gram / sztuka ) o ile są wystarczająco sztywne i nie ulegają odkształceniom to ich powierzchnia cierna jest na tyle mała że na zjazdach po kilku mocniejszych naciśnięciach na klamkę tarcze robią się dosłownie czerwone , oczywiście nie zapewniając minimum bezpieczeństwa. Odchudzanie roweru wymaga poświęceń ale ja na tych tarczach w góry się nigdy nie wybiorę.

Jak to ma się do Dartmoora ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przewodu puścić wewnątrz, można natomiast spróbować puścić rurki z systemów typu nokon, wydaje mi się, że powinno wejśćbez problemów.

 

Hamulce mi wystarczają, nie widzę większej różnicy w skuteczności w porównaniu do Hope Floating Saw.

 

Rower znów się zmieni w najbliższym czasie - tylna opona już poszła w strzępy, testuję też mostek 75mm -17*. Ogólnie dopóki nie jest bardzo stromo w dół jest fajnie, później zaczynają się problemy ze sterownością i ból pleców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wszyscy zachwyceni mogą się zgłaszać do mnie, bo rower jest na sprzedaż :) ostatnio przeszedł nieco zmian, bo testowałem napęd 1x10, więc trafiła manetka XT i tylna przerzutka XT Shadow + GS, kaseta XX 11-36, ESI Grips racers edge (białe). Nabywca dostanie oba blaty 39 i 26 Sram XX, mogę też dokupić lewą manetkę XT do kompletu, czy dokonać innych zmian w obecnej specyfikacji roweru, łącznie np. ze zmianą ramy na wskazaną inną, bo tą, jeśli nie będzie na nią chętnych zostawiłbym sobie jako alternatywę na przyszłość.

Rozstaję się z nim, bo nie wiadomo, czy w przyszłym sezonie mi się przyda rower MTB, a jeśli tak, to chciałbym spróbować FS ;)

Zainteresowani mogą jeździć, testować i kupować w Rzeszowie, więcej info na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...