Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, miałem kiedyś 4 cm skoku, i cienkie gumy. Wydaje mi się, że w przełajówce minusy amortyzacji zasłaniają jej mizerne plusy. Mały twardy kapeć musi w mojej jaźni jechać na sztywnym jak pal azji widelcu.  Nasz ruch biodra uda łydki  globus ziemi matki tylną oponą odpychający w dal, musi mieć podparcie damasceńskie na sztućcu , a uginanie się przodu o kapkę, o to małe niewiadomo co niepotrzebnie ten spór kolarz-grunt rozmiękcza, co innego jazda w górach prawdziwie porytych kamieniami, które są MTB certyfikowane, kiedy latamy nad ramą kpiąc z grawitacji, kiedy tniemy łagodnie szeregi korzeni muskając je aksamitem opon z ciśnieniem 1,4 bara bara, a co innego przełaj czyli męska zabawa w zawał wkręcony w  łańcuch... Amortyzator do geometrii szosowej i gumy 32  burzy porządek rzeczy.... gorszy już jest tylko rower spalinowy albo z odwróconym dynamo.

 

:)

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tako samo pytanie mi na myśl przyszło. To się "Triple Triangle" nazywa i GT dumnie to na wszystkich ramach prezentowało, ale może patent wygasł razem z chwałą marki?

 

A tak z innej beczki to miał ktoś może pod sobą nowego Smart Sama 28x1.6? Nada to się do Gravela co 60/40 będzie po asfalcie latał? Czy lepiej Conti Speed Race? Bieżnik fajny, ale nie zniknie toto w oczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare Smark Samy dosyć zgrabnie w komuterce się trzymały i nadal gdzieś zalegają w razie awarii, całkiem fajne uniwersale...choć spidrejsy Contiego są mi obce. 

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten trójkącik pod siodełkiem przechodzący w tylny trójkąt to nie jest patent GT? 

Też skojarzyłem to z GT jednak nie wiem jak wygląda sprawa patentu. 

 

 

 

 

Tak czy inaczej mam torsje jak patrzę na to coś trzymające przednie koło. 

że się podoba, tak? ;-)

 

Ogólnie ciekawy projekt. Jest baran, jest stal, jest węgiel i alu. Z wszystkiego po trosze, nawet odjechane kolory.

 

A ten trójkącik pod siodełkiem przechodzący w tylny trójkąt to nie jest patent GT? 

Też skojarzyłem to z GT jednak nie wiem jak wygląda sprawa patentu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...