Skocz do zawartości

[rowery nietypowe] Faty, Różnokołowce, 29+, MX, Single, Bezprzerzutkowce, Bikepacking/rafting itp...


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie to mi się nie chciało, łańcucha nie miało, bo długi musiał być i jak tu żyć, gdzieś pod owijkami nadzieja leżała, przed mymi oczyma skrzętnie się chowała, łańcucha kawał się ukazał, więc ręce zakasał, korbę na kwadrat szlifierką obrzezał, pedała przykręcił i już było nie żal, tak mullet monster powstał od niechcenia, gdy go dosiądziesz w księcia się zamienia.

🙃

DSC09767.thumb.jpg.f24252ce47e94bcca86585244655ecf5.jpg

DSC09774.thumb.jpg.b05890d0ca9e18bfd1dbd34456571e7e.jpg

DSC09764.thumb.jpg.84f4ee18835bad3a8146b0d462e3b0d8.jpg
 

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jendrzych jest baranek, jest areło, to musi być poczucie szybkości :D 

A co do muirwoodsa, to jest moim zdaniem kompletna pomyłka jak ten rower jest targetowany. Ta fura powinna wyjeżdżać ze sklepu na oponach 29x2.0 na mleku i z jakimś konkretnym napędem 1x, bo koniec końców wszystkie muirwoodsy jakie znam w okolicy i tak w ten sposób skończyły :) i to kompletnie odmienia ten rower, na plus oczywiście! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam takiego koncepta co by ubaranić moje mtb jak to kiedyś John Tomac czynił jako pierwszy. Mam gianta fathoma na kołach 27,5 z axonem z przodka ze skokiem 120mm. Chciałbym go obniżyć do 100 może 80mm i dać baranka z manetka bar end Dura Ace jak było w pierwowzorze sprzed lat. Mam też druga ramę w carbo rometa vip 27,5 ze sztywnym widłem carbo i też myślę taki sam myk uczynić. Jak myślicie co będzie bardziej pojechanie? 

Edytowane przez bogus
Wulgaryzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oles Myślę, że oba te projekty są równomiernie pojechane.

Nie szedłbym od razu w DuraAce. Poszukaj emtebecznych hamulców mechanicznych, barana wedle uznania, klamek Tektro RL 520 a manetkę biegów jakoś zakombinujesz jak zamontować i masz potwornego MTB z baranem. Miałem, kochałem i pochwalam ten trend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz iść w cyberpunk to kupuj ale ja bym minimalizował graty na kokpicie, szczególnie jeśli o torbie na kierę też myślisz.  

+1 na karbonosztywnolekko z szeroką flarą, na najgrubszej gumie jaką sensownie upchasz 👍

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rambolbambol napisał:

klamek Tektro RL 520

A czy jest na rynku jakiś godny przeciwnik tej Tektury? Cały czas myśłe nad ostatecznym kształtem Gienka IO i właściwie tylko pozostała mi kwestia wyboru kokpitu. Teraz mam OGa, ale w głowie ciągle coś podpowiada "wrzuć barana". A może Mungo? Używał ktoś tego pokraka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Roballinho napisał:

A czy jest na rynku jakiś godny przeciwnik tej Tektury?

Po wielu poszukiwaniach, wielu porażkach i jednym sukcesie powiadam - chińskie podróby TRP z przerobionym ciągiem linki na mtb, 35zeta na Ali.

Ale jak jest możliwość kupić RL520 to po co kombinować?

Bardziej niepokojący jest dla mnie pomysł barendów jeśli ma to śmigać po dołkach, ale każdy ma swoją wizję 'utrzymania kierownicy' ;)

chinszczyzna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...